Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: Kocica » 16 kwie 2013, o 07:31

Gdzie w Warszawie mozna się załapać na dobrą pożyczkę pod zastaw sprzętu komputerowego (komputer, monitor, drukarka i skan)?
Jak na razie w necie na hasło lombard warszawa znalazłam dość pasującą mi firmę melmex - oni się na Złotej 60 mieszczą, ale mimo dobrej wyceny przez tel. chciałabym sobie jeszcze z innym kimś porównać.
Może polecicie kogoś? Lombardów w necie jak na lekarstwo, a mnie się nie chce po miescie latać.
:?:
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: Urban30 » 11 maja 2013, o 07:19

Ja u nich biorę tzn. w tym lombardzie http://www.melmex.pl/ co podajesz.
Wycenę mają ok, po ludzku podchodzą - tak, że wg mnie mozesz u nich spokojnie brać.
A do porównania jak chcesz to leć po googlach, sprawdź i dzwoń - spytac nie szkodzi.
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: green » 11 maja 2013, o 07:29

W kategorii Lombard Warszawa to ten wymieniony przez Was ma najlepsze wyceny, i panuje tam zawsze fajna atmosfera. Są czynni przez 7 dni w tygodniu.Jak chcesz dobrej pożyczki pod zastaw, to nie szukaj już nic innego.
no avatar
User

Symbian

Posty

10

Rejestracja

28 lut 2013, o 18:25

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: Symbian » 3 cze 2013, o 17:52

Lombard Warszawa to jak na razie jedyne miejsce w jakim brałem pożyczkę. Według mnie to dobry sposób na otrzymanie gotówki w krótkim czasie. Zastawiłem sprzęt i dostałem pieniądze od ręki. Dobrze podchodzą do klienta co jest ich wielkim atutem.
no avatar
User

marlon

Posty

28

Rejestracja

5 cze 2013, o 09:54

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: marlon » 5 cze 2013, o 10:58

Pożyczki w lombardzie pod zastaw uważam za ostateczność.
No ale jeśli musisz szybko zdobyć gotówkę to chyba lepszej opcji nie ma :/
no avatar
User

jack.rostowski

Posty

4

Rejestracja

6 lip 2013, o 13:01

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: jack.rostowski » 6 lip 2013, o 13:09

Lombard jest jeden na złotej który znam a drugi na kruczej.
Sprawdź gdzie oferują najlepsze kredyty gotówkowe na rynku!
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: kolaa » 20 sie 2013, o 13:26

Ja swoje złoto wymieniłem w skup zlota warszawa. Bardzo miła obsługa, profesjonalna wycena i gotówka od ręki.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: apogeum » 6 lut 2014, o 12:44

Z tego co wiem to dość korzystne pożyczki pod zastaw złota oferuje sieć MoneyNow: http://www.moneynow.pl/zastaw-zloto/ - pamiętam, że kiedyś w ciężkiej sytuacji życiowej skorzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności oraz podpisywania dużej ilości dokumentów.
Oferują również korzystne oprocentowanie.
Pozdrawiam.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: zlosliwiec8 » 29 cze 2014, o 17:17

Czytałem ostatnio o pożyczkach w lombardzie na http://www.comperia.pl/forum/kredyty/534-pozyczki-w-lombardzie.html i muszę przyznać, że jest to lepsze wyjście z finansowego dołka niż pożyczka w parabanku. W ogóle dziwię się ludziom, że decydują się na te wszystkie chwilówki a później oddają dwa razy tyle ile pożyczyli. Ja kiedyś zastawiłem w lombardzie tablet i dostałem za niego całkiem sporo a oddać musiałem tylko 50 zł więcej niż pożyczyłem.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Pożyczka pod zastaw - gdzie w Warszawie?

Postautor: nierra » 31 lip 2022, o 22:22

Bezsprzecznie sporo grono osób bierze pożyczki i jest to normalne, ale jest to jakieś zobowiązanie. Konieczne jest, by wszystko oddać. Jakby nie można było sobie z tym poradzić to konsolidacja chwilówek Kielce jest świetnym rozwiązaniem na pętlę zadłużenia
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.187s | 15 Queries | GZIP : Off ]