Pozyskanie pracowników do firmy marketingowej

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

timon83

Posty

11

Rejestracja

4 sie 2013, o 14:32

Pozyskanie pracowników do firmy marketingowej

Postautor: timon83 » 5 sie 2013, o 20:21

Mam poważny problem ponieważ okazało się że znalezienie pracowników w czasie kryzysu nie jest takie łatwe. Znalazłem portal na którym mogę zamieścić darmowe ogłoszenia o pracę ale i tak idzie to jak krew z nosa. Zamieściłem ogłoszenie praca wrocław, ale zainteresowanie przykuło jedynie przez osoby które nie znają się na marketingu i często nawet nie znają zasad poprawnej polszczyzny.
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Pozyskanie pracowników do firmy marketingowej

Postautor: DC-CENTRUM » 6 sie 2013, o 10:14

Cóż, czasem warto zainwestować w ogłoszenie o prace na porządnym portalu, np. na pracuj.pl. Zamieszczając ogłoszenia na darmowych portalach w większości przypadków nie spotkasz się ze zbyt dużym odzewem pozytywnych CV-ek.
Awatar użytkownika
User

klaudia12

Posty

2

Rejestracja

6 sie 2013, o 10:53

Lokalizacja

Warszawa

Re: Pozyskanie pracowników do firmy marketingowej

Postautor: klaudia12 » 6 sie 2013, o 10:57

Ogłoszenie to najważniejsza rzecz w tej branży. pierwsze musisz pozyskac dobrych, solidnych i sumiennych pracownikow by później móc dobrze rozwinąć firmę ;)
''Nie przejmuj się, że jesteś zerem - w końcu z zer składają się miliony.''
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.171s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron