porównywarka finansowa

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

intro

Posty

12

Rejestracja

17 wrz 2012, o 15:23

porównywarka finansowa

Postautor: intro » 24 lip 2013, o 12:50

http://www.comperia.pl to porównywarka finansowa, na którą właśnie trafiłam. Jak ktoś szuka jak najbardziej korzystnych ofert produktów finansowych to powinien tam zajrzeć.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: porównywarka finansowa

Postautor: kolaa » 29 lip 2013, o 12:34

Również miałem okazję skorzystać z porównywarki finansowej http://www.comperia.pl/. Bardzo łatwa w obsłudze i szybka, a co ważniejsze całkowicie za darmo, bez konieczności logowania.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

PiotrFo

Posty

10

Rejestracja

18 paź 2016, o 07:09

Re: porównywarka finansowa

Postautor: PiotrFo » 18 paź 2016, o 07:13

A ja nie uważam, aby jakakolwiek porównywarka pomogła wyszukać najlepszy kredyt czy pożyczkę. Co najwyżej można napisać, że jest to wyszukiwarka banków, i tyle. Każda tzw. porównywarka pokazuje inne wyniki, comeria, bankier, money, itd. Wystarczy sprawdzić.
Kredyty-Expert.pl blog finansowy kredytowy. Wyszukiwarki i porównywarki kredytów i pożyczek.
no avatar
User

Izunia134

Posty

20

Rejestracja

4 lut 2017, o 17:31

Re: porównywarka finansowa

Postautor: Izunia134 » 10 lut 2017, o 12:40

A znacie ten kalkulator kalkulator-kredytowy.waw.pl/ ? Jeśli nie, to zerknijcie do niego.
no avatar
User

Arek32

Posty

65

Rejestracja

18 sty 2016, o 17:29

Re: porównywarka finansowa

Postautor: Arek32 » 19 kwie 2017, o 15:17

Sam jak do tej pory nie korzystałem jeszcze z tego rodzaju porównywarek. Nie mniej jednak są one na pewno bardzo wygodne. Z resztą jeżeli chcemy szybko otrzymać dodatkowe środki finansowe, na pewno warto wziąć pod uwagę taką opcję jak pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach . Można ja bowiem otrzymać w naprawdę krótkim czasie i dzięki otrzymanym środkom sfinansować najbardziej palące wydatki.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: porównywarka finansowa

Postautor: Kleo » 1 maja 2017, o 12:29

Tak porównywarka finansowa jest jak najbardziej dobra, jeżeli dobrze z niej korzystamy. Teraz sławne są pozyczki na dowod, które ułatwiają pobranie takiego zobowiązania finansowego, uważam że w bankach również powinno coś takiego być, chociaż w parabankach są o wiele lepsze oferty i prowizje na pożyczki.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: porównywarka finansowa

Postautor: reton12 » 6 cze 2017, o 11:48

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj zranking kredytów gotówkowych, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze:)
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: porównywarka finansowa

Postautor: wamies » 2 lut 2022, o 08:03

Ja korzystałem z porównywarki finansowej na stronie https://asystentfinansowy.pl/. Jak szukacie dobrej porównywarki to tam akurat warto sprawdzić, jest łatwa w obsłudze więc na pewno szybko znajdziecie dostępne oferty i będziecie mogli wtedy łatwiej wybrać najkorzystniejszą.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: porównywarka finansowa

Postautor: Edward6 » 21 mar 2022, o 17:12

Też korzystałem z Comperii jakiś czas, dobra strona o finansach, dobrze że mi przypomniałeś. :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.231s | 13 Queries | GZIP : Off ]