Systemy zarządzania firmą

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

gasiorek

Posty

14

Rejestracja

12 mar 2013, o 22:02

Systemy zarządzania firmą

Postautor: gasiorek » 10 lip 2013, o 21:44

Gdy mała, jednoosobowa firma zaczyna rosnąć, zatrudnia ludzi, rośnie produkcja... Wszyscy się cieszą. Wtedy, na fali sukcesu , łatwo przeoczyć moment utraty kontroli nad firmą. Gdy firmie przybywa towarów i klientów, to przybywa danych, które pozawalają przewidywać przyszłość. Te dane nie mieszczą się już w jednej głowie szefa. Jakie rozwiązania warto stosować. Najlepiej żeby to była jakaś elektroniczna wymiana danych. Jak sobie z tym radzicie?
no avatar
User

ToruX

Posty

9

Rejestracja

3 mar 2013, o 07:59

Lokalizacja

Toruń

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: ToruX » 21 lip 2013, o 10:53

Powiem szczerze, że to prawda przybywa klientów, zamówień, ciągle zawalone ręce robotą, a głowa buzuję ze stresu. Nie wiem w jaki sposób taki system miałby mi pomóc, wszedłem na waszą stronę i trochę to wszystko skomplikowane. Fajnie byłoby gdyby ktoś pokrótce wytłumaczył tu na forum, jak to działa?
Pieczątki Kikuś Toruń robione w ekspresowym tempie. Poczytaj również fanpage Google+ lub Facebook na temat pieczątek Ex libris.
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: DC-CENTRUM » 24 lip 2013, o 11:01

Przede wszystkim. Na wczesnym etapie rozwoju przedsiębiorstwa, warto zastanowić się nad systemami zdecydowanie tańszymi aniżeli SAP.
Czasem okazuje się, iż jednym z rozwiązań może być wprowadzenie zmian w funkcjonowaniu firmy i jej zarządzaniu, bez konieczności angażowania oprogramowania.
Każda firma, która rośnie w sposób organiczny dochodzi w pewnym momencie do punktu w którym ogrom pracy i obieg dokumentacji ją przytłacza. W tym momencie warto wprowadzić zmiany. Wdrażając nową strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa oraz odpowiedni software możliwe jest usprawnienie pracy firmy.
Nad tego typu inwestycja należy się jednak dość dokładnie przemyślana i zaplanowana, warto zatrudnić do tego zewnętrznego doradcę, który pomoże w przystosowaniu firmy do potrzeb klientów.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: bizz » 20 kwie 2016, o 13:04

Jeżeli z kolei chcecie usprawnić produkcję w waszej firmie, to możecie zajrzeć na http://teccon.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę firmy, która z pewnością zadba o optymalizację produkcji i procesów produkcyjnych. Według mnie warto taką automatyzację wprowadzić, która przyniesie szybkie rezultaty.
no avatar
User

Reyes

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2015, o 13:27

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: Reyes » 25 kwie 2016, o 11:12

Pod system wspierania zarządzania można podpiąć także system kolejkowy w firmie, taki system może spokojnie zbierać dla nas informacje w jakich sprawach przybywają klienci, ilu ich było, kiedy było ich więcej kiedy mniej więc można rozłożyć siły pracowiczne odpowiednio
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: arekk » 16 gru 2016, o 13:14

Ja uważam, że elektroniczna wymiana danych jest naprawdę pomocna przy przesyłaniu dokumentów pomiędzy firmami. Także fakturowanie online niesie za sobą wiele korzyści. Chcąc o takich systemach dowiedzieć się czegoś więcej, warto zajrzeć na http://www.edison.pl/elektroniczna-wymiana-danych . Jest to moim zdaniem naprawdę dobra firma oferująca tego typu usługi.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: oskarekwwa » 2 sty 2018, o 13:46

Cóż zdania są podzielone, ale sam stwierdzam, że SAP w ZZL jest nieocenione. Jakiś czas temu miałem przyjemność przeczytać artykuł na ten temat: http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/ciek ... i,724.html . Ciekawe czy będziecie mieć podobne odczucia po jego przeczytaniu.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: Kemp » 2 sty 2018, o 19:50

uważam, że istotną rolę odgrywają również systemy SAP, a zwłaszcza w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W tym przekonaniu utwierdził mnie również ten artykuł http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/ciekawostki/wykorzystanie-sap-successfactors-w-zarzadzaniu-zasobami-ludzkimi,724.html , a wy co uważacie?
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: fangot » 23 sty 2018, o 21:36

Bezpieczeństwo to podstawa, jeżeli też jesteś tego zdania, to SAP od firmy https://www.vistorm.pl/ będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: Systemy zarządzania firmą

Postautor: tymanski » 27 lut 2018, o 19:02

Paperless ma bardzo dobre rozwiązania jeśli chodzi o zarządzanie firmą. Ich dashboardy czy inteligentny OCR są bardzo pomocne w firmie. Można je zoptymalizować pod swoją firmę oraz konkretne stanowiska więc masz kontrolę co i kto widzi. A ty jako szef widzisz wszystko ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 15 Queries | GZIP : Off ]