Najlepsza reklama dla firmy

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

arekpio

Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: arekpio » 8 lis 2011, o 11:39

Najlepszą reklamą dla firmy jest prezentacja jej wizytówki w katalogu firm. Mój katalog firm spam reklamuje wszystkie firmy na 1 stronie. Mój katalog nie wyróżnia, traktuje wszystkie firmy równo, też mam firmę i wiem jak ciężko wypromować ją w internecie. Właśnie dlatego stworzyłem narzędzie zarówno dla właścicieli firm jak i klientów. Szybko odnajdziesz dane każdej firmy, z każdego miasta, po słowie kluczowym.
no avatar
User

patrice6

Posty

4

Rejestracja

8 lis 2011, o 14:45

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: patrice6 » 8 lis 2011, o 14:56

Wizytówka nie może być najlepszą reklamą dla firmy. Jest ona pomocna przy wyszukiwaniu firmy , jednak za jej reklamę odpowiada wizerunek jaki sobą reprezentuje czyli strona internetowa i jak informacje na niej sa zap[rezentowane. Większość naszych klientów trafi na stronę i na jej podstawie podejmie decyzję o zakupie
no avatar
User

Adam_Smo

Posty

87

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:36

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Adam_Smo » 18 paź 2012, o 20:05

wizytówka jest jedynie elementem pomocnym do do reklamowania swojej firmy ale nie jej głównym narzędziem ;)
no avatar
User

stanislaw83x

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 16:01

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: stanislaw83x » 21 paź 2012, o 18:02

Nie zgadzam się. Według mnie najlepsza reklama to pozycjonowanie strony.
Czy kopiowanie płyt dvd zawsze musi być nielegalne? - nowoczesny druk etykiet
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Kocica » 23 paź 2012, o 13:28

Po pierwsze uważam jak koledzy wyżej - wizytówka to tylko element, i to bardzo mały porządnej reklamy, po drugie nie ma czegoś takiego jak "najlepsza" reklama. -:)
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Roberto » 31 paź 2012, o 22:48

Podpisuję się pod tym również. Wizytówka to niezbędny, acz tylko dodatek. Nie można powiedzieć, że coś jest 'najlepszą' reklamą. Są takie kwestie o które koniecznie trzeba zadbać i takie, o które można dodatkowo. Pozycjonowanie jest ważne, ale również nie wystarczy.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

kowboj

Posty

3

Rejestracja

21 paź 2012, o 15:02

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: kowboj » 10 lis 2012, o 18:09

Dokładnie wizytówka to tylko dodatek.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: vicka » 14 maja 2013, o 18:37

Wszystko zależy od branży - w jednej to jest najlepsze w innej tamto, a w jeszcze innej całkiem coś innego. Niezależnie od branży przyda się jednak analityka internetowa. Dużo przydatnych i fachowych informacji na jej temat można znaleźć na stronie Web Metrics
no avatar
User

pomocnik

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2013, o 22:04

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: pomocnik » 10 lip 2013, o 22:33

Oczywiście, że wizytówka to nie może być główny i jedyny sposób reklamy firmy. Ale nie uważam również ze strona internetowa i jej pozycjonowanie to jest najlepszy wybór. Szczególnie jeśli działamy na rynku lokalnym, to często strona internetowa to jedynie niepotrzebny, aczkolwiek spory, wydatek. Reklama powinna być dostosowana do skali i profilu naszej działalności. Wizytówki można wykorzystać przy najtańszej formie reklamy jaką jest polecanie przez klientów. Po udanej transakcji warto klientowi wręczyć ten prostokątny kartonik i liczyć na to że podzieli się swoją dobra opinią np. poprzez przekazanie wizytówki dalej. Jest to tym bardziej korzystne rozwiązanie, że takie wizytówki można wykonać samodzielnie (projekt) i zlecić wydruk dosłownie za grosze w internecie. Dla zainteresowanych polecam firmę VooGo, która dopiero startuje na rynku i ma bardzo korzystną ofertę.
Takie wizytówki można też zostawić w różnych punktach usługowych czy sklepach, czyli tam gdzie mogą na nie trafić nasi potencjalni klienci. To niewiele kosztuje a może zdziałać naprawdę dużo.
no avatar
User

Edmund

Posty

2

Rejestracja

11 lip 2013, o 22:47

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Edmund » 11 lip 2013, o 22:56

Szczerze mówiąc najlepsza reklama dla firmy to chyba zmiany w przepisach :P Ja sprzedaję np. pojemniki do segregacji zewnętrznej i teraz mam naprawdę gorący okres. Wejście ustawy śmieciowej i zmiana przepisów zadziałała lepiej od reklamy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.135s | 13 Queries | GZIP : Off ]