Wasze najbardziej szalone marzenia

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: MartaJa » 30 maja 2013, o 11:15

Każdy z nas ma chyba jakieś takie bardziej i mniej przyziemne marzenia, dlatego chciałabym, żebyśmy wszyscy się nimi podzielili tu na forum :)
Może zacznę, żeby nie było, że tak tylko wymagam od innych. Nabrałam ochoty na dalekie podróże - tym razem chciałabym zobaczyć Brazylię. Jednocześnie mam do Was pytanie - znalazłam dość tanie loty na Rio de Janeiro - myślicie, że uda się jeszcze coś wyszperać w necie poniżej 3 tys zł?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: Kocica » 31 maja 2013, o 06:01

Ha, też bym się w Rio na jakiejś salsie pobawiła:)
Ale kaski brak
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: green » 2 cze 2013, o 09:32

Oj marzenie ..takie Rio ech też bym poleciała , ale marzyć dobra rzecz, czasem marzenia się spełniają.
Mi marzy się bardziej w tej chwili dla mnie realna wycieczka do Gruzji, to troszkę bliżej niż Rio i troszkę bardziej dla mnie realne. loty do gruzji
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: kaloszkowa » 3 cze 2013, o 07:31

heheh ciekawe, że zwykle gdy ktoś zapyta o szalone marzenia zazwyczaj odpowiedź dotyczy podróży. szkoda, że świat jest dla nas tak niedostępny (ze względu na braki czasu czy finansów), że leży on w sferze marzeń i to tych najbardziej szalonych.
sama też mogę powiedzieć, że szalone marzenie dotyczy kilkumiesięcznej podróży samochodowej po europie.
cóż praktycznie - nie do zrealizowania...
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: armani » 3 cze 2013, o 17:12

prowadzić spokojny, zasobny tryb życie, nie chorować, wakacje dwa razy w roku, piękna kobieta :)
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: lattemacchiato » 10 cze 2013, o 10:44

Podróże przez cały rok.
no avatar
User

bis

Posty

28

Rejestracja

18 cze 2013, o 20:52

Re: Wasze najbardziej szalone marzenia

Postautor: bis » 19 cze 2013, o 11:58

Mi się marzy skok ze spadochronem, oglądałem już nawet kiedyś takie oferty i prawie poszedłem na kurs.
Tylko, jak żona się dowiedziała to wysłała mnie do kardiologa(niech mają) pewnie się bała że wykituję. Dla świętego spokoju poszedłem a ten wykrył u mnie niewydolność układu krwionośnego i stwierdził, że skoki są nie wskazane. Żona triumfuje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.069s | 13 Queries | GZIP : Off ]