Powierz mi swoje podatki!

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

mwool

Posty

8

Rejestracja

13 gru 2010, o 16:42

Powierz mi swoje podatki!

Postautor: mwool » 28 gru 2010, o 11:42

Czy Ty też chciałbyś korzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego i płacić za nie tyle, ile zechcesz?
Od: Prezes Zarządu
Codico sp. z o.o.
03-186 Warszawa, ul. Modlińska 175 A
NIP: 522-29-31-724

Ze środków masowego przekazu próbujesz się dowiedzieć w jaki sposób uporać z rozliczeniami podatkowymi i innymi niezbędnymi, ale nudnymi urzędowymi formalnościami. Aby tego dokonać musisz udać się do - Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Zależy ci na tym, aby rozliczyć się z tym instytucjami prościej, szybciej i oszczędniej. Niech chcesz przecież zakopać się w papierach po szyję!

Rozumiemy cię doskonale, i mamy na to sposób!
Oto 5 powodów, dla których warto, abyś zastanowił nad naszą ofertą:

1. Nasza oferta jest prawdopodobnie najbardziej kompleksową usługą dostępną teraz na rynku. Oznacza to, że poprowadzimy za Ciebie:
* wszelką księgowość oraz płace;
* płatności ZUS;
* i pracownicze;
* To tak, jakbyś zatrudnił księgowego u siebie w firmie.
2. Dojedziemy do Ciebie do domu lub biura na terenie Warszawy i odbierzemy wszystkie dokumenty - abyś miał jeszcze więcej czasu dla siebie.
3. Będziemy za Ciebie załatwiać wszelkie formalności z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. W ten sposób nie tracisz czasu na stanie w kolejkach, uciążliwe dojazd czy pisanie kolejnych pism.
4. Jeśli nie wiesz, jak założyć działalność gospodarczą lub zarejestrować spółkę, pomożemy Ci w tym - załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i dopniemy wszystko na ostatni guzik.
5. A TERAZ NAJLEPSZE: u nas to TY decydujesz o cenie! Prowadzisz firmę i sam najlepiej wiesz, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na księgowość. Umiemy się dostosować do Ciebie i Twoich potrzeb.W naszym biurze otrzymasz pełny zakres usług - od A do Z - i zapłacisz za nią tyle, ile będziesz chciał!

Zapłać tyle, ile uznasz za stosowne!

Jeśli odwiedziłeś strony www innych biur rachunkowych, to już wiesz, że ustalają one pewną kwotę miesięczną i wprowadzają ograniczenia co do ilości dokumentów, które przyjmują. U nas nie dość, że nie ma takich ograniczeń, to sam decydujesz, ile chcesz płacić miesięcznie.

Licz na nas, a my policzmy za Ciebie. Prosto, tanio i wygodnie. Jeśli taka opcja Cię interesuje - zadzwoń do nas pod numer (0) 792 266 402

taniarachunkowosc.pl
no avatar
User

mwool

Posty

8

Rejestracja

13 gru 2010, o 16:42

Re: Powierz mi swoje podatki!

Postautor: mwool » 4 sty 2011, o 21:11

Zapraszam do dyskusji na temat oferty :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.