Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: lwiątko » 16 cze 2013, o 07:09

Chodzi mi o wyjazd na własną rękę, a nie zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży.
Wiem już, ile kosztują loty rio de janeiro ( w linku źródło cen). Teraz muszę zorientować się jeszcze w cenach noclegów i wyżywienia.
Jest tu ktoś, kto mógłby mnie oświecić? :)
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: Kocica » 16 cze 2013, o 14:48

Pojęcia nie mam, ale jak weźmiesz ze sobą troche prowiantu, to zawsze taniej wyjdzie:)
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: wiosna » 17 cze 2013, o 08:08

Takie informacje znajdziesz pewnie w internecie na jakiejś stronie poświęconej Brazylii. Z tego co wiem, ceny są tam zbliżone do naszych.
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: gwiazdkaznieba » 17 cze 2013, o 09:34

tak dokładnie to nie wiem, ale podejrzewam, że kilka tysięcy, może nawet więcej niż dziesięć
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: Urban30 » 18 cze 2013, o 07:09

dla mnie nieosiągalna niestety
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: apogeum » 26 cze 2013, o 15:01

Wycieczka do Brazylii na mistrzostwa w piłce to moje marzenie, ale zapewne trzeba szykować na taki wyjazd z 20tys. zł. W tym roku chcę pojechać na jakiś mecz do Niemiec, moim zdaniem Bundesliga jest jedną z najlepszych lig w Europie, no i grają tam Polacy Robert Lewandowski, Eugen Polanski, Sebastian Boenisch. Tutaj http://www.bundesliga.com/pl/ sprawdzę sobie terminarz spotkań i pojadę na jakiś meczyk;)
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: krzysztofol » 27 cze 2013, o 16:35

Myślę, że bardzo dużo ;) Wycieczki w tak odległe rejony z reguły są bardzo drogie. Ale jeśli Cię stać możesz wybrać się na taką podróż życia.
___________________________________________________________________________________________________
Modne oryginalne koszulki - największy wybór w sieci
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 18:00

Na pewno bardzo dużo, a szkoda... Ja bardzo bym chciał zwiedzić Amerykę Południową. Zawsze ten kontynent mnie fascynował. Moim zdaniem jest to najbardziej niezwykła część świata. Szczególnie chciałbym odwiedzić Chile :)
Brazylia oczywiście też jak najbardziej. Zwłaszcza słynne Rio :) Bardzo dużo Polaków tam mieszka. Z resztą to wie chyba każdy, że tam jest jedna z największych Polonii. Niestety koszty, żeby tam się wybrać są potworne. Nieosiągalne dla zwykłego śmiertelnika :D Mam nadzieje, że kiedyś odłożę wystarczająco dużo pieniędzy i będę mógł pojechać do tego niezwykłego kraju :)
no avatar
User

czarna_wołga

Posty

16

Rejestracja

29 cze 2013, o 17:30

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: czarna_wołga » 29 cze 2013, o 18:03

Jeśli nie masz tam się u kogo zatrzymać to obawiam się, że będzie to spory koszt, ale warto spełnić takie marzenie
Cięcie metalu wodą - http://ciecie-woda.pl/oferta
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: Ile kosztuje wycieczka do Brazylii?

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 18:10

No właśnie. Najgorszym problemem jest nocleg. Z tego co wiem to jeśli chodzi o kupienie czegoś do jedzenia itp. to w Brazylii jest bardzo tanio, ale nocleg to kompletna porażka. Podobno ceny w hotelach są straszne, a zatrzymanie się w małym pensjonacie to nie takie łatwe, ponieważ nie zarezerwuje się wcześniej miejsca będąc w Polsce, a weź się dogadaj ze zwykłym Brazylijczykiem. No niestety marzenia kosztują. Jak to mówią: Pieniądze to nie wszystko, ale dużo łatwiej się z nimi żyje. Taka jest prawda. Mam nadzieje, że kiedyś się znajdę w Brazylii i zwiedzę te wszystkie niezwykłe miejsca :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 16 Queries | GZIP : Off ]