Zainwestowanie określonych funduszy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

pazq

Posty

1

Rejestracja

31 gru 2010, o 16:38

Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: pazq » 31 gru 2010, o 16:41

Mam konkretne pytanie i jeśli ktoś wie,ma jakiekolwiek pojęcie w tej materii proszę o odpowiedź rzeczową.
(Oto i ono)->Jak zainwestować pieniądze? mhm konkretniej 140 tysięcy złotych.Jestem człowiekiem bardzo młodym a w posiadanie tych pieniędzy wszedłem nie do końca "ze swojej woli" no ale cóż...
Chodzi mi konkretniej o propozycje w co można zainwestować takie fundusze(nie mówię o zakładaniu jakiejś działalności czy wchodzeniu z kimś w jakiś układ,przynajmniej póki co)i jakie mogą być z tego profity,jakie jest ryzyko etc.Nie wiem giełda?Nie znam się na tym i ogólnikowo na finansach,zarabianiu ale bardzo chętnie się uczę więc jeśli ktoś miałby jakieś propozycje,znał się na czymś co daje możliwość zarobkowania dzięki "obrotowi" pieniędzmi to byłbym bardzo wdzięczny za informację.(Jeśli ktoś byłby życzliwy to może mi również napisać na maila amor2@op.pl,)
Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego nowego roku.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: Dawid Kowalski » 2 sty 2011, o 19:25

pazq pisze:Nie wiem giełda?Nie znam się na tym i ogólnikowo na finansach,zarabianiu ale bardzo chętnie się uczę więc jeśli ktoś miałby jakieś propozycje,znał się na czymś co daje możliwość zarobkowania dzięki "obrotowi" pieniędzmi to byłbym bardzo wdzięczny za informację


Gra na giełdzie to gra o sumie ujemnej tzn generalnie ludzie więcej przegrywają niż wygrywają (przegrani opłacają. swoje prowizje/koszty zawarcia transakcji, tracą pieniądze, wygrywający również pomniejszają swoje zyski o prowizje od transakcji, które wbrew pozorom nie są takie małe), żeby wygrywać w długim czasie musisz być po prostu dużo lepszy od innych i taka nauka kosztuje nie chodzi mi o koszty szkoleń, książek, kursów tylko swoje trzeba przegrać. Nie warto moim zdaniem grać na kontach demo - praktycznie zerowe wartości edukacyjne, zupełni inaczej postępuje się z prawdziwymi pieniędzmi.
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: Biznesforum » 5 sty 2011, o 10:31

A gdzie aktualnie trzymasz te pieniądze? Na początek wrzuć je na jakąś lokatę, przy 140tys. zł możesz już w niektórych bankach ponegocjować oprocentowanie. Jeśli zysk z lokat to dla Ciebie za mało, zainteresuj się funduszami inwestycyjnymi tutaj można znacznie więcej zyskać niż na lokacie ale ... można też stracić. Granie bezpośrednio na giełdzie bym Ci odradzał ... jest też coś takiego jak lokaty strukturyzowane można więcej zarobić niż na zwykłych lokatach, i masz gwarancję, że nie stracisz przynajmniej wpłaconej kwoty.
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: kasiarz22 » 15 sty 2014, o 12:38

Ja własnie w tym roku postawiłem na fundusze inwestycyjne. Jeszcze przegląda ta listę http://www.mdm.pl/ui-pub/site/oferta_indywidualna/fundusze_inwestycyjne i zastanawiam się nad podjęciem ostatecznej decyzji. Bardzo kuszą mnie przewidywane zyski.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: fangot » 7 paź 2018, o 20:38

Bez problemu nauczysz się inwestować przy pomocy strony http://www.bibsystem.pl/inwestowanie-w-monety/ znajduje się tam sporo przydatnych informacji, które przydadzą się zwłaszcza początkującym.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: OndajOn » 31 paź 2022, o 14:52

Można mieć pewność, że inwestycja popłaca, ale nie każdy w ten sposób myśli albo zdaje sobie z tego sprawę. Chodzi mi o branie kredytów następnie wejście w petle długów. Koniecznie trzeba błyskawicznie się z tym uporać , myślę że może pomóc konsolidacja kredytów Poznań . Warto rozważyć tę opcję, wielu z niej skorzystało z korzyścią.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1590

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: krystynaaa » 7 sty 2023, o 09:48

A nie lepiej jest postawić na https://www.wealthseed.eu/ ? Od jakiegoś czasu tutaj inwestuję i powiem wam, że aplikacja sprawdza się u mnie super, jest dodatkowo bardzo prosta w obsłudze
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1590

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: krystynaaa » 5 mar 2023, o 10:32

A co sądzicie o https://www.wealthseed.eu/ ? Z tego co słyszałam to jest to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o inwestycję i co ważne aplikacja działa bardzo sprawnie i jest prosta w obsłudze
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Zainwestowanie określonych funduszy

Postautor: calis » 14 mar 2023, o 14:37

Inwestowanie w fundusze jest ok ale myślę że lepiej się opłaca odkładać pieniądze dzięki pracowniczym planom kapitałowym, na pewno jest to bezpieczniejsze
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]