Porównanie ofert różnych banków

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Porównanie ofert różnych banków

Postautor: zlosliwiec8 » 18 lip 2014, o 20:52

Trzymanie kasy w skarpecie chyba nigdy nie przynosiło zysku:) Ja swojego czasu trzymałem wszystkie swoje oszczędności w domu ale na szczęście zmądrzałem i zacząłem inwestować. Rankingi lokat warto śledzić na bieżąco bo oferty banków zmieniają się strasznie szybko:) Niedawno trafiłem na lokatę na piątkę w skoku wołomin. Można ją założyć chyba na miesiąc i oprocentowanie jest stałe 5,5%. Jedynym minusem dla mnie jest wkład minimalny 10 tysięcy chociaż większość pewnie uważa to za zaletę. Ja nie, bo mam tylko 9K i jestem zły na siebie, że tak późno zauważyłem tą ofertę. Do 31 lipca raczej już nie uzbieram brakującej kasy.
Awatar użytkownika
User

toomES

Posty

11

Rejestracja

19 lip 2014, o 19:39

Lokalizacja

Wa-wa

Re: Porównanie ofert różnych banków

Postautor: toomES » 22 lip 2014, o 15:18

Konto firmowe mam od lat w jednym i tym samym banku. Nie zamierzam zmieniać, wszystko tam jest OK. To kwestia zasiedzenia i sprawdzenia, albo na odwrót ;)
veni, vidi, vici!
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Porównanie ofert różnych banków

Postautor: zyjes » 13 paź 2014, o 09:53

Kilka lat temu wybrałam konto z PKO zanim jeszcze założyłam własną działalność. Jak nie jesteś zdecydowany, to możesz sobie porównać oferty na stronie uwagafinanse.pl i ewentualnie dopytać w banku, który będzie miał najlepszą - według Ciebie - ofertę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.210s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron