Pomysły na wakacje

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: aisha » 20 mar 2015, o 22:56

Byłam na mazurach rok temu - super :D W tym roku stawiam na Poznań :) Chcę zobaczyć Nowe Zoo, maltę i stare miasto :) Pozwiedzam też okoliczne miejscowości. Nie wiem jeszcze gdzie się zatrzymam ale biorę pod uwagę ten hostel http://www.bythewayhostel.pl/ Z tego co pamiętam cena za nocleg od osoby wynosi 80 złotych a to nie dużo jak na centrum Poznania. Przynajmniej tak mi się wydaje...
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: karolina » 2 kwie 2015, o 08:20

Ja z mężem byłam w zeszłym roku w Bułgarii za 2400 zł za nas dwóch. Parking dostaliśmy gratis a na lotnisko nie mamy aż tak daleko ok 100 za paliwo. Do tego wykupiliśmy sobie dwudniową wycieczkę do Istanbułu. W sumie wyszło nas to 3500 zł za al inclusive z wycieczką :-)
Współczuję osobom co maja wielkie gospodarstwa rolne i np. magazyny zbożowe, trzodę chlewną...- bo chyba nigdzie nie mogą się wybrać. Przynajmniej nasi znajomi tak mają :-( co roku z nami się gdzieś wybierają a jak co do czego przyjdzie to nie ma kto im wszystkiego dopilnować- nawet dorosłe dzieci :-(
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: kobietapracujaca » 29 lis 2015, o 17:37

Może białka tatrzańska Terma Białka noclegi to świetne miejsce na wypoczynek.
Osoba która ciężko pracuje w takim miejscu będzie mogła w końcu odetchnąć . Ja lubię taką formę wypoczynku. A wy jak odpoczywacie?
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: lani » 30 lis 2015, o 12:12

Szklarska Poręba to fajne miejsce na wypoczynek, warto zobaczyć Czerwoną Jamę, Młyn św. Łukasza, piękny wodospad szklarski itp. Atrakcji jest sporo, więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.polskaatrakcyjna.pl/atrakcje/tag/t-szklarska-poreba-atrakcje-turystyczne.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: bizon » 18 lut 2016, o 15:42

Polecam góry - to zawsze dobry pomysł :) Ostatnio jestem zakochany w Karpaczu. Znalazłem noclegi Karpacz w bardzo dobrych cenach i spędziłem tam weekend z ukochaną - rewelacja! Taką Polskę to ja rozumiem :)
no avatar
User

detor

Posty

39

Rejestracja

11 lut 2016, o 08:48

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: detor » 18 lut 2016, o 19:41

W tym roku, pod koniec lata Chorwacja i to dzięki temu - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/L-h-chardon.htm
Awatar użytkownika
User

Sturgess

Posty

5

Rejestracja

16 lut 2016, o 18:02

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Sturgess » 21 lut 2016, o 14:55

Ja w tym roku byłem w Mielnie. Polecam w 100%. Ja osobiście proponowałbym szukania noclegu na obrzeżach miasta jeżeli ktoś chce wypocząć, a nie imprezować.
Każdy człowiek ma przed swymi drzwiami kawałek nieba.
no avatar
User

Nagadzo

Posty

57

Rejestracja

8 lip 2015, o 07:23

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Nagadzo » 28 lut 2016, o 09:02

Jedźcie w kierunku ukraińskich Karpat. Takie dzikie góry są przecudowne! Kupcie ubrania na 8a.pl, żeby pogoda w górach Was nie zaskoczyła i powodzenia!
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Garagan » 7 mar 2016, o 15:58

Obojętne jaki kierunek się obierze, trzeba myśleć o takim ubezpieczeniu https://www.lu.pl/ubezpieczenia-turystyczne W przeciwnym razie mogą czekać nas kłopoty, gdy przydarzy się jakiś wypadek.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Hokus » 15 kwie 2016, o 12:56

Mnie się Kuba marzy... :roll:
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 14 Queries | GZIP : Off ]