Pomysły na nietypowe biznesy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: mawko80 » 16 lut 2018, o 10:03

A właśnie np. import z Chin i ogólnie współpraca z tamtejszymi firmami jest moim zdaniem bardzo fajnym rozwiązaniem. Nie wszystko co chińskie kojarzone jest np. z ubraniami. To dość mylne stwiedzenie. Warto wejść na stronę http://ideum.com.pl/ i właśnie sprawdzić sobie, jak takie firmy mogą pomagać. A mogą bardzo kompleksowo.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: fangot » 27 wrz 2018, o 14:29

Mój biznes jest dość nietypowy, dlatego trudno było się przebić do klientów. Na całe szczęście trafiłam w sieci na firmę https://solv.pl wypromowali mnie oni w internecie, dzięki czemu w krótkim czasie dotarłem do zupełnie nowych klientów.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: yupixer » 27 paź 2018, o 06:55

Według mnie lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania. Takie pomysły da się przeanalizować, dopasować do realiów rynkowych. Polecam od razu zacząć myśleć globalnie np. o ekspansji na rynek Szwedzki. W tego typu działaniach pomoże Ci firma https://www.plsekb.pl/ ;)
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 31 paź 2018, o 08:28

Takich pomysłów może być wiele, natomiast to raczej kwestia tego jaki kapitał chcemy zainwestować nawet w nietypowy biznes, od tego zacznijmy.
no avatar
User

slepbee

Posty

5

Rejestracja

3 lis 2018, o 16:44

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: slepbee » 3 lis 2018, o 17:13

Zgadzam się z przedmówcą ważne jest by robić to co sprawia Ci przyjemność.

Ja znalazłem dla siebie niszę i ją realizuje.

Doradzam ludziom jak oszczędzać to znaczy oszczędzam za nich :)
W moim portfolio lokaty z zyskiem od 3-10% miesięcznie dywidenda wypłacana co 30 dni na rachunek podany w umowie. Po 12 miesiącach zwrot zainwestowanej sumy.
RRSO 36-120%

Przykładowo przy inwestycji 1000 PLN - co miesiąc na konto inwestora wpada dywidenda w wysokości 30 PLN (i tak co miesiąc przez 12 miesięcy) po okresie zwrot kwoty. Czyli inwestor po roku posiada - 1000 PLN + 360 PLN (z %) = 1360 PLN

Jaki bank coś takiego zagwarantuje - poza tym wszystkie wpłaty są zabezpieczone przed wybraniem z mojej strony w banku.

Pozdrawiam
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 7 lis 2018, o 23:42

Czy to nie jest przypadkiem coś z zakresu MLM? Bo po opisie właśnie tak wnioskuję, popraw mnie jeżeli się mylę :)
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: GimliK » 6 kwie 2019, o 23:47

Znam dobrze Ideum, współpracuję z nimi już dłuższy czas i mogę się o nich tylko jak najlepiej wypowiedzieć. Działają bardzo kompleksowo, zajmują się m.in. wyszukiwaniem i sprawdzaniem chińskich kontrahentów, wyceną, kontrolą i importem towarów. Bardzo profesjonalna, dobrze znająca chiński rynek firma, zdecydowanie warto podjąć z nimi współpracę.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Pomysły na nietypowe biznesy

Postautor: dona3 » 24 maja 2019, o 08:43

W naszym przypadku była to drukarnia. W okolicy nikt nie pomyślał o takim biznesie, a w dodatku osoby zainteresowane wydrukiem musiały jechać do sąsiedniego miasta. Dysponowaliśmy lokalem, pozostało znalezienie właściwego wyposażenia. A te zawdzięczamy https://fujifilmsericol.com.pl/ , których jakość okazała się niezastąpiona. Drukarki wielkoformatowe, cyfrowe, czy akcesoria sitodrukowe umożliwiają nam wydruk, który cieszy się sporym zainteresowaniem!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 12 Queries | GZIP : Off ]