Pomysł na portal lub aplikację

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

producent20

Posty

7

Rejestracja

10 cze 2015, o 16:21

Pomysł na portal lub aplikację

Postautor: producent20 » 4 lut 2016, o 18:18

Witam.
Tym razem wpadłem na dość nietypowy pomysł. Dlaczego chcę się nim podzielić i usłyszeć Wasze opinie, ponieważ jest to pomysł, który mógłby zająć czas nudy użytkownika.
Użytkownik wrzucałby jakieś zdjęcie z danej sytuacji z zapytaniem "czy warto to zrobić czy nie"? Mógłby to być przykładowy zakup kurtki czy płyty muzycznej. Reszta osób korzystająca z tego portalu, miałaby do dyspozycji tylko kliknięcie opcji "tak" lub "nie". Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
User

planner2

Posty

5

Rejestracja

3 lut 2016, o 22:25

Re: Pomysł na portal lub aplikację

Postautor: planner2 » 5 lut 2016, o 08:55

producent20 pisze:Witam.
Tym razem wpadłem na dość nietypowy pomysł. Dlaczego chcę się nim podzielić i usłyszeć Wasze opinie, ponieważ jest to pomysł, który mógłby zająć czas nudy użytkownika.
Użytkownik wrzucałby jakieś zdjęcie z danej sytuacji z zapytaniem "czy warto to zrobić czy nie"? Mógłby to być przykładowy zakup kurtki czy płyty muzycznej. Reszta osób korzystająca z tego portalu, miałaby do dyspozycji tylko kliknięcie opcji "tak" lub "nie". Co o tym myślicie?

Pomysł jest innowacyjny. Nie ma czegoś takiego na rynku, albo ja po prostu tego nie znam. Jednakże nasuwa się pytanie: Czy będzie na to popyt?
Choroba jest uleczalna, nie przeznaczenie.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Pomysł na portal lub aplikację

Postautor: fangot » 10 wrz 2018, o 20:39

Pomysł to jedno, taki pomysł trzeba również zrealizować. Firma https://solv.pl/aplikacje-webowe-i-mobilne/ tworzenie aplikacji mobilnych ma na wysokim poziomie, zlecając im wykonanie aplikacji masz pewność, że otrzymasz produkt świetnej jakości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 14 Queries | GZIP : Off ]