pomysl na dodatkowy dochod

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

michal-lodz

Posty

1

Rejestracja

10 lut 2011, o 13:25

pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: michal-lodz » 10 lut 2011, o 13:36

Witam. Ostatnio pomyślałem, ze dobrym dodatkowym dochodem byłaby sprzedaż odzieży markowej w internecie. Tylko chciałbym robić tak, ze kupowałbym przecenione ciuchy w sklepach, sprzedawał na allegro, a w razie gdybym nie sprzedal danej rzeczy oddałbym ją do sklepu z powrotem. Wiem, ze to może mało moralne, ale kilka stówek co miesiąc by wpadło... i teraz mam pytanie... czy sklepy w których bym kupował te ciuchy mogłyby mi odmówić zwrotu pieniędzy? czy sklep może robić jakieś problemy z kupnem kolejnych ciuchów?
bardzo prosze o rzeczowe odpowiedzi...
no avatar
User

sergio57

Posty

5

Rejestracja

8 maja 2011, o 12:32

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: sergio57 » 8 maja 2011, o 12:46

michal-lodz pisze:Witam. Ostatnio pomyślałem, ze dobrym dodatkowym dochodem byłaby sprzedaż odzieży markowej w internecie. Tylko chciałbym robić tak, ze kupowałbym przecenione ciuchy w sklepach, sprzedawał na allegro, a w razie gdybym nie sprzedal danej rzeczy oddałbym ją do sklepu z powrotem. Wiem, ze to może mało moralne, ale kilka stówek co miesiąc by wpadło... i teraz mam pytanie... czy sklepy w których bym kupował te ciuchy mogłyby mi odmówić zwrotu pieniędzy? czy sklep może robić jakieś problemy z kupnem kolejnych ciuchów?
bardzo prosze o rzeczowe odpowiedzi...



Lepszy zarobek znajdziesz w branży MLM. Nie ma co się bawić w jakieś ciuchy. Chcesz wiedzieć więcej to napisz na PW i zapraszam na moja stronę http://www.twojmlm.com
blog o biznesie MLM
moje doświadczenia i moje rady
http://www.twojmlm.com
no avatar
User

RobKwie

Posty

5

Rejestracja

12 maja 2011, o 10:39

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: RobKwie » 12 maja 2011, o 10:49

Większość sklepów ma termin na oddanie ciuchów, więc na to musiałbyś zwracać uwagę. Ale obawiam się, że gdybyś kilka razy w miesiącu przychodził coś zwracać to mogłoby to wydawać się dla nich podejrzane. Czasami też po prostu nie da się oddać ciuchów przecenionych.
Jeśli chcesz skupywać tańsze ciuchy to próbuj w outletach.
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: Account-PL » 30 maja 2011, o 07:36

Spróbuj od handlu an bazarku l;ub tylko na portalu aukcyjnym i po prostu zobaczysz jak to Ci będzie szło. Jeżeli dobrze to założysz też sklep internetowy i po sprawie. W MLM raczej bym się nie pchał.
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: Andreo » 9 cze 2011, o 11:14

michal-lodz pisze:Witam. Ostatnio pomyślałem, ze dobrym dodatkowym dochodem byłaby sprzedaż odzieży markowej w internecie. Tylko chciałbym robić tak, ze kupowałbym przecenione ciuchy w sklepach, sprzedawał na allegro, a w razie gdybym nie sprzedal danej rzeczy oddałbym ją do sklepu z powrotem. Wiem, ze to może mało moralne, ale kilka stówek co miesiąc by wpadło... i teraz mam pytanie... czy sklepy w których bym kupował te ciuchy mogłyby mi odmówić zwrotu pieniędzy? czy sklep może robić jakieś problemy z kupnem kolejnych ciuchów?
bardzo prosze o rzeczowe odpowiedzi...


Jak dla mnie troche ryzykowna zabawa. Sklepy nie mają żadnego obowiązku przyjmować zwrotów ciuchów, zwłaszcza pod dłuższym czasie. Nie wiem skąd taki pomysł? chyba, że jest coś o czym nie miałem pojęcia, to sory ;) ale generalnie z tego co wiem to prawną możliwość zwrotu zakupionego towaru mamy jedynie w przypadku zakupów na odległość - przez internet, itp (termin 10 dni na zwrot) a przy kupnie w normalnym sklepie to o ile towar nie nosi widocznych śladów uszkodzenia to sprzedawca nie ma żadnego obowiazku przyjmować jakichkolwiek zwrotów.
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: Media-Drukarnia.com » 22 cze 2011, o 09:13

No dokładnie, za dużo zamieszania byłoby z potencjalnym zwrotem towaru. To trochę kłopotliwa sprawa, bo pomysł zdaje się dobry, ale jednak jest dużo minusów. Spróbuj zaopatrzyć się w pewne ilości ciuchów po w miarę niskich cenach (niekoniecznie wziętych z wyprzedaży - w większych ilościach opłacalne będzie nawet sprowadzenie z zagraniczych hurtowni), a to czy uda Ci się sprzedać, będzie zależało tylko od Ciebie.
no avatar
User

fato

Posty

1

Rejestracja

28 cze 2011, o 15:04

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: fato » 28 cze 2011, o 15:52

Witam

Nie polecam sprzedazy przez internet .chyba że masz duzo czasu, bardzo duzo czasu.
Żniwa już minęly spojrz na allegro pełno rzeczy z china za 9,90 i 19,90 a tej ceny nie przebjesz outletem markowym bo to czasami nawet nie cena zakupu a co dopiero mowiąc o zarobku ;/ prawda jets taka że ludzie nie do konca patrza na jakość i dają sie nabierać na przekolorowane fotki
Interesuje Ciebie dodatkowy dochód?

Znajdź, proszę, jutro lub pojutrze dwadzieścia pięć minut, żeby zobaczyć tą prezentację:

http://bsg-polska.org/index.php?r=cpmcwqxtgbiockn$eqo

Anna Toure
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: pomysl na dodatkowy dochod

Postautor: Account-PL » 30 cze 2011, o 12:27

A moim zdaniem nie jest tak źle i pomysł ma szansę się udać,ale trzeba go dokładnie przemyśleć. Na jakich ubraniach chcesz bazować? I druga sprawa to zwroty do sklepu: nie uda Ci się tego zrobić,może jedna rzecz na jakiś czas,ale nie więcej. Wiec z czasem mógłbyś ponosić tez straty.


www.account-pl.eu
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron