Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: kolaa » 16 sie 2016, o 10:00

Dla tych, którzy szukają usług logistycznych polecam zajrzeć do www.7Rsolution.pl . Profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, wiec myślę, że warto sprawdzić sobie szczegóły oferowanych przez nich usług.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Eurotransportni.com

Posty

13

Rejestracja

31 sie 2016, o 11:27

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: Eurotransportni.com » 31 sie 2016, o 12:04

Minęło już trochę czasu,więc może napiszesz na jaki biznes ostatecznie padł wybór? Pytam tak z czystej ciekawości bo każdy na forum na pewno chce wiedzieć,czekamy na Twoją odpowiedź.
no avatar
User

Qemia

Posty

2

Rejestracja

31 sie 2016, o 21:41

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: Qemia » 31 sie 2016, o 21:53

Temat odświeżony, kolega pewnie już dawno coś wymyślił natomiast dla innych zainteresowanych, fajnym pomysłem w momencie posiadania niskiego budżetu, jest dogadanie się z hurtownią (bez znaczenia jaki produkt) stworzenie sklepu internetowego, przyuczyć się na temat reklamy w internecie, bądź rozmowa z hurtownią żeby zainwestowali, natomiast Ty możesz zajmować się bezpośrednio dodawaniem produktów wysyłką etc etc pobierając przy tym prowizję za sprzedany produkt. Dobrym produktem wg mnie są np zabawki erotyczne albo chemia gospodarcza, np nowy producent teraz wszedł na rynek i zapewne szuka dystrybutorów, polecam sprawdzić http://www.qemia.pl/.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: bizon » 24 lis 2016, o 14:08

Najlepiej skontaktuj się z firmą Wojtex http://krajowy.biz/firma,wojtexnet. Oni mają pod sobą takie marki jak Coffee Loffee, Western Chicken czy Biesiadowo. To lokale gastronomiczne. Chętnie nawiązują współpracę na zasadach franczyzy, a koszty otwarcia takiego lokalu nie są wysokie.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: Manna » 25 lis 2016, o 12:52

Ciężko tak doradzać komuś biznes bo też wiadomo, że nie każdy może zacząć każdą działalność i będzie się czuł w niej dobrze ale na taki kobiecy biznes do 10 tys. to myślę że pracownia krawiecka wciąż ma szanse powodzenie, ludzie przecież są coraz bardziej niezadowoleni z jakości tego co jest w sklepach i można by o takiego klienta powalczyć, pracować można w domu, dobra maszyna to wydatek rzędu do dwóch tysięcy jak ta z Łucznika http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Patry ... atis-/1315 i można powoli startować
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

boddekk

Posty

24

Rejestracja

19 kwie 2016, o 17:40

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: boddekk » 28 lis 2016, o 13:52

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na biznes to osobiście polecam zastosowanie przede wszystkim wirtualnego biura, można znacznie ograniczyć koszta swojej działalności. Ostatnio w tym zakresie korzystałem z oferty, wirtualne biuro wrocław bardzo mi pomogła ta renomowana firma w tym zakresie !
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: Fards » 29 lis 2016, o 12:44

myślę że przede wszystkim raczej to musi być biznes rozkręcany w domu bo koszty najmu lokalu naprawdę potrafią zeżreć... może haft komputerowy jest dobrą opcją, zainwestować w dobrą hafciarkę do działalności, z Bernina mają solidny sprzęt, trochę się podszkolić w technice i można ruszać z działalnością
no avatar
User

jamrozik

Posty

1

Rejestracja

30 lis 2016, o 12:48

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: jamrozik » 30 lis 2016, o 12:57

widzę że mocno polecacie wejście w hand made, może to i racja, niskie koszty wejścia a i konkurencja nie za duża
no avatar
User

kacha

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2014, o 12:04

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: kacha » 30 lis 2016, o 15:07

hej, ja mam troche inne pytanie ale tez w temacie 10 tysiecy, mianowicie tak sie moje zycie potoczylo ze zastanawiam sie czy nie otworzyc biznesu opierającego się na sprzedaży szklanych ścianek, drzwi, blatow itp - coś takiego jak tu http://prolinea.eu/oferta/scianki-szklane i tu moje pytanie, bo mam obecnie odłożone 12k i zastanawiam sie czy na start tyle wystarczy? Lub jak myślicie, ile mi brakuje zeby taki biznes rozpocząć?
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Pomysł na biznes do 10 tyś.zł

Postautor: kolaa » 18 maja 2017, o 14:27

Myślę, że dobrym pomysłem może być na przykład myjnia parowa. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć na myjnie parowe i zapoznać się z ofertą solidnych myjek parowych. Myślę, że jest to jedna z bardziej znanych firm, jeśli chodzi o ofertę myjek parowych.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron