Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

celina

Posty

8

Rejestracja

13 lis 2014, o 10:52

Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: celina » 22 maja 2015, o 11:14

Witam. Poszukuję kasy fiskalnej do małego przedsiębiorstwa. Doradźcie mi proszę gdzie najlepiej kupić takie urządzenie i na co zwrócić uwagę. Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
User

Ryszard Melanowski

Posty

11

Rejestracja

18 wrz 2014, o 06:30

Re: Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: Ryszard Melanowski » 18 sie 2015, o 12:39

Nie jestem specjalistą od kas fiskalnych, ale sądzę, że najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z jakimś fachowcem w tej dziedzinie. Na pewno bardzo dobrze potrafią doradzić w sklepie www.horeca-sklep.pl Poza tym mają dość spory wybór urządzeń tego typu i podobnych, więc sądzę, że można im zaufać.
no avatar
User

firmowiec

Posty

4

Rejestracja

28 lip 2015, o 10:42

Re: Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: firmowiec » 19 sie 2015, o 10:46

Dokładnie, pomoc fachowca będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Re: Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: kowal » 16 paź 2015, o 14:42

Ja również polecałbym sklep HoReCa. Jakieś półtora roku temu zamawiałem u nich czytnik kart magnetycznych i przygotowali dla mnie kilka interesujących propozycji w różnym przedziale cenowym, więc miałem w czym wybierać. Muszę przyznać, że znają się na rzeczy i co najważniejsze - mają również kasy fiskalne.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: Eizzy » 12 lis 2015, o 14:12

Ze swojej strony mogę polecić kasy fiskalne z https://www.dlahandlu24.pl/ Korzystam z kilku ich produktów i bardzo dobrze sobie radzą. Co do obsługi to też nie mam żadnych zastrzeżeń ;)
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: Hokus » 13 lis 2015, o 10:48

tutaj masz stronę lidera branży http://kotrakbis.pl/
A na co zwrócić uwagę? Cóż, przede wszystkim musisz nam powiedzieć na jaką działalność ma być ta kasa, bo np do wystawiania paragonów nie polecę Ci kasy z wagą.
no avatar
User

celina

Posty

8

Rejestracja

13 lis 2014, o 10:52

Re: Pomoc w wyborze kasy fiskalnej

Postautor: celina » 29 gru 2015, o 17:02

Bardzo dziękuję za wszystkie rady :) Mąż kupił mi kasę na gwiazdkę z tego sklepu HoReCa. Od stycznia będzie testowana.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron