Pomoc drogowa dla nowych kierowców

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Vostee

Posty

3

Rejestracja

26 paź 2021, o 18:31

Pomoc drogowa dla nowych kierowców

Postautor: Vostee » 8 lis 2021, o 14:16

Zacząłem ostatnio swoja przygodę z prowadzeniem samochodu. Jak dotąd nie interesowałem się motoryzacją i jeździłem wszędzie komunikacją miejską, ale pół roku temu stwierdziłem, że najwyższy czas zrobić prawo jazdy. Wiadomo, że jak kierowca jest niedoświadczony to różne rzeczy mogą się wydarzyć na drodze, a ja lubię być przygotowany na wszystko. Znacie jakąś dobrą firmę we Wrocławiu, która świadczy profesjonalne usługi z lawetą i nie kasuje za nią fortuny od ludzi, którzy nie orientują się w temacie?
no avatar
User

Vostee

Posty

3

Rejestracja

26 paź 2021, o 18:31

Re: Pomoc drogowa dla nowych kierowców

Postautor: Vostee » 2 gru 2021, o 14:17

Na ten moment patrząc na opinie i ofertę bardzo dobrze prezentuje się http://www.pomocdrogowa-wroclaw.eu/pomo ... aweta.html
no avatar
User

arabika

Posty

1277

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Pomoc drogowa dla nowych kierowców

Postautor: arabika » 17 sty 2022, o 20:22

Także należę już do tej grupy osób, które miały okazję korzystać z takich usług i wiem, że jest to niezwykle ważna sprawa aby wiedzieć do kogo tak naprawdę dzwonić. Na pewno w stolicy to pomoc drogowa Warszawa jest świetnym wyborem i co najważniejsze działają oni przez całą dobę.
no avatar
User

Johen

Posty

404

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Pomoc drogowa dla nowych kierowców

Postautor: Johen » 9 mar 2022, o 10:02

Co do wyboru szkoły jazdy mogę polecić szkołę Zdaj Prawko z Poznania. Według mnie są najlepsi w mieście.
no avatar
User

arabika

Posty

1277

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Pomoc drogowa dla nowych kierowców

Postautor: arabika » 5 sty 2023, o 16:52

Każda pomoc drogowa jest bardzo ważna i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także całkiem istotną sprawą jest to aby wiedzieć na czym polegają usługi lawetą. Zachęcam was do zapoznania się z artykułem https://akustrefa.pl/poradnik-eksperta- ... m-polegaja gdzie bardzo ciekawie o tym właśnie napisano.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.069s | 12 Queries | GZIP : Off ]