połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: popielnik » 5 gru 2017, o 09:07

Cześć. Mój znajomy ma problem, ponieważ sprzedaż na allegro wg niego przestała mu się opłacać po zmianach w cennikach. Ja tam nie wiem jak było wcześniej ale po obliczeniach na tę chwilę i tak bedę zarabiać i chcę się na to zdecydować. Pytanie tylko czy da się coś zrobić żeby móc bez problemu łączyć zamówienia dla ludzi itp bo on takiej funkcji nie ma i mówi że to straszne utrapienie. Taki durny to ja nie jestem, pytanie tylko czy nie pójdę z torbami za korzystanie z takich udogodnień.
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: Agaga » 19 gru 2017, o 19:09

Nie powinieneś.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: Marcelus » 29 gru 2017, o 07:26

no coś Ty, to normalna sprawa na porządku dziennym i wprawdzie faktycznie jeśli chodzi o oprogramowanie dla sklepów to chyba wychodzi najdrożej ale to nie są duże kwoty porównując je do ilości przychodów. bo najlepszym rozliczeniem jest możliwość wyboru oferty odpowiedniej względem obrotów lub ilości zamówień.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: TadekNiejadek » 29 gru 2017, o 08:13

Ja mam www.sellasist.pl od kilku miesięcy i akurat w kwestii opłat to moim zdaniem jedno z najbardziej korzystnych usług na rynku, zwłaszcza, że do zaoferowania mają bardzo dużo, szeroki zakres możliwości. Jest jasny cennik i nic kompletnie sie nie dopłaca. Rzeczywiście rozliczenie również jest względem liczby obsługiwanych zamówień i sprawdza się bo dopóki ktoś dużo nie zarabia to i dużo płacić nie musi. Korzystne z punktu widzenia każdej strony bo i ja nie muszę przez to marży zwiększac na produkcie żeby na swoje wyjść.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: popielnik » 29 gru 2017, o 08:33

No dobrze, rozumiem. A z takiej najważniejszej podstawy jaka mnie interesuje to czy przy tym asystencie albo w ogóle mając jakiegoś trzeba go dobierać z tej samej firmy co już się ma oprogramowanie pod sklep? Bo moja nie oferuje nic takiego i nie wiem czy mogę dobrać każdego asystenta bo nie ma to wpływu czy tylko jakaś ograniczona pula współpracuje z innymi firmami?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: SalamonK » 29 gru 2017, o 12:46

porządna firma skoreluje Ci wszystko razem bez znaczenia czy masz to od nich czy nie od nich, bo tak czy inaczej to im klient przychodzi, nie?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: połączenie sprzedaży w sklepie i aukcjach

Postautor: TadekNiejadek » 29 gru 2017, o 18:22

Ja miałem od różnych i dzialało jak w zegarku ale później przekalkulowałem sobie wszystko i po prostu bardziej mi się opłacało przenieść wszystko tak żeby mieć w esprzedaży. A przy okazji jeszcze się załapałem na abonament w usludze graficznej zamiast pięć dych to za dyszkę, taki upust. A poza tym nie trzeba wydzwaniać to tu to tam, ekipa doskonale wie na czym polega ewentualny problem i szybko go eliminuje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron