Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

Postautor: Konek » 9 mar 2022, o 07:40

Cześć!
Zastanawiam się nad tym jaką płytę żeliwną grillową gazową warto wybrać? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki w tym zakresie i przede wszystkim na jaki model warto według Was warto zwrócić uwagę. Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za konkrety!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

Postautor: EmilCh » 11 mar 2022, o 09:11

Według mnie jeżeli przede wszystkim zabieracie się za poszukiwania dobrej jakości żeliwnych grilli gazowych to na pewno warto tutaj sprawdzić sobie ofertę przygotowaną przez http://aaatech.pl/plyta-zeliwna-grillow ... p-589.html u których znajdziecie kilka naprawdę ciekawych opcji jak "płyta żeliwna grillowa GAZOWA GRILL gazowy 70 x 50 cm" z której również korzystamy. Wysoki standard, profesjonalizm obsługi i bardzo dobra cena.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

Postautor: Adamus » 14 mar 2022, o 08:28

Podzielam opinie na temat sklepu z gastronomicznym wyposażeniem aaatech.pl u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji m.in również frytkownic, maszyn do wyrabiania tortilli, czy właśnie to o czym piszesz czyli płyt żeliwnych do grillowania na której szczególnie Ci zależy. Dobre wymiary 70 cm x 50 cm, do tego posiada płynną regulację płomienia oraz iskrownik oraz rynienka na tłuszcz. Na pewno pomoże obsługiwać większą ilość klientów
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

Postautor: Konek » 14 mar 2022, o 08:34

O no to fajnie i dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

Postautor: RafałSek » 17 mar 2022, o 09:35

Jak najbardziej mogę się zgodzić i polecić do sprawdzenia sklep aaatech.pl i też raczej nie będę odbiegał od wypowiedzi poprzedników bo łączą skuteczne jakość, wydajność i dobry zakres cenowy. Dlatego warto do nich zajrzeć i wybrać jak najlepszy sprzęt gastronomiczny pod swoje firmowe potrzeby i dajcie znac jak już ostateczną decyzję zakupową podejmiecie.
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Płyta żeliwna grillowa - jaką wybrać?

Postautor: Karlotta » 26 sty 2023, o 19:08

No brzmi naprawdę fajnie. Też chciałabym taka płytę. :D Jedynie niestety mogę się ograniczyć do patelni lub garnków. W sklepie internetowym https://brizoll.pl/ znalazłam takie garnki. najbardziej to podobaja mi się ich kociołki i naczynia do podawania. :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.163s | 12 Queries | GZIP : Off ]