Paintball laserowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Emka

Posty

1

Rejestracja

13 sie 2016, o 16:47

Paintball laserowy

Postautor: Emka » 13 sie 2016, o 17:07

Witam.
Zastanawiam się nad założeniem własnego biznesu - paintball laserowy.
Miasto do 60 000 mieszkanców, najbliżej 30 km do Laserhouse, czyli konkurencja nieduża.
Myślałam nad wynajęciem magazynu, albo hali.
Wszystkie potrzebne urzedzenia, wraz z oprogramowaniem komputera, serwisem i innymi potrzebnymi do tego rzeczami dostarczyłaby jedna firma, która obsługuje między innymi laserhouse.
Czy jest o czym w ogóle marzyć ? Proszę o opinię.
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Paintball laserowy

Postautor: Cetra » 17 sie 2016, o 08:36

Słyszałam kiedyś o tym rodzaju paintballu i z tego co się zorientowałam staje się to coraz popularniejsze. Jeżeli więc jest możliwość i środki do tego, by zrealizować taki biznes, to dlaczego nie?
no avatar
User

klaudyna

Posty

33

Rejestracja

4 paź 2017, o 14:11

Re: Paintball laserowy

Postautor: klaudyna » 22 lut 2018, o 18:47

byliśmy ze znajomymi na paintballu zwykłym pod Krakowem i muszę przyznać ze strzelanie takimi kulkami jest trochę bolesne, ale zabawa i tak była fajna:) natomiast na paintaball laserowy zdecydowaliśmy się pojechać az pod Warszawę do Combatgames http://combatgames.pl/laser_tag.html i było znacznie lepiej - mniej boleśnie (!!!!) i rozgrywka trwałą trochę dłuzej bo zasady są nieco inne. takze ja myślę ze super sprawa na biznes, będzie co robić w mieście w wolnych chwilach, tym bardziej ze grać w paintballa laserowego mogą zarówno starsi jak i młodsi:)
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Paintball laserowy

Postautor: klar » 7 maja 2018, o 09:30

Patrzcie tutaj - http://lasertagpoznan.pl/
To już przykład sprawnie działającego biznesu w tym temacie.
Możecie podejrzeć przecież rozwiązania.
Najważniejsza jest standardowo jakość. Dopieścicie wszystko, to będzie w porządku.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: Paintball laserowy

Postautor: BlueBoat.pl » 9 maja 2018, o 11:55

Pomysł dobry, a to, że najbliższy taki paintball to 30km to tym lepsza wiadomość. Pamiętaj przede wszystkim o odpowiedniej reklamie swojego biznesu oraz o zadbaniu o najwyższą jakość - to gwaranty sukcesu w biznesie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 12 Queries | GZIP : Off ]