Organizowanie firmowej imprezy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Organizowanie firmowej imprezy

Postautor: Melonik » 20 lis 2019, o 15:43

Organizowanie firmowej imprezy, to nie jest coś łatwego. Dlatego ja chciałabym znaleźć miejsce , które wszystkim się zajmie a ja nie będe musiała się przejmować. Z tego co czytałam toCulinaryOnmoże byc fajnym miejscem. Słyszeliście już o tym studio kulinarnym ? jakie są wasze pomysły na oryginalną imprezę?
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Organizowanie firmowej imprezy

Postautor: rannyptaszek » 29 lis 2019, o 12:01

Nie mamy imprez w wynajętym lokalu, bardziej konferencje w siedzibie firmy, po prezentacjach kierowników przyjeżdża catering https://www.cateringblue.pl/ z jedzeniem, potem jest czas wolny i zwykle idziemy na kręgle albo bilard całą ekipą.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Organizowanie firmowej imprezy

Postautor: dona3 » 10 gru 2019, o 07:40

Na takiej imprezie najważniejsze jest zadbanie o jak najlepszy, najsmaczniejszy catering. A ten zapewnili nam www.grandmet-wloclawek.com.pl , w pełni spełniając nasze oczekiwania. Wybór idealny! Wszyscy goście najedli się do syta a jak się okazało warto postarać się o dobry posiłek na evencie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 12 Queries | GZIP : Off ]