organizacja wieczoru panieńskiego

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

robercik589

Posty

1

Rejestracja

24 paź 2017, o 11:54

organizacja wieczoru panieńskiego

Postautor: robercik589 » 24 paź 2017, o 12:04

Dzień dobry, z uwagi na zbliżające się bardzo ważne Święto mojej najlepszej przyjaciółki muszę się wreszcie zabrać za organizację wszystkiego. A mianowicie będę jej świadkową a co za tym idzie w pierwszej kolejności muszę zorganizować jej wieczór . Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie organizowałam takiej imprezy więc nawet nie wiem jak się do tego zabrać . Czy wiecie co najlepiej zapewnić Pannie Młodej aby była zadowolona? Jakie gry zabawy są najlepsze i sprawdzone? To po pierwsze a po drugie ja i reszta dziewczyn, które będą uczestniczyć podczas tego święta chcemy zorganizować jej jakiś prezent. Wiem , że jest ona nie ładnie pisząć zakupoholiczką więc na pewno będzie najbardziej w świecie zadowolona z jakiejś nowej pary na przykład butów lub torebki. Przejrzałyśmy wspólnie wczoraj kilka sklepów i spodobał nam się taki model https://www.primamoda.com.pl/zlote-brok ... pilki.html , co o nim sądzicie? Czy ktoś z Was zamawiał od nich już takie buciki? Czy Waszym zdaniem będzie ona zadowlona z takiego prezentu? :) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia :)
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: organizacja wieczoru panieńskiego

Postautor: qbis88 » 24 paź 2017, o 21:24

Może lepiej abyście po prostu poszły na zakupy wspólnie, w przyjacielskim gronie, dobrze się bawiły itd. Kupicie przyjaciołce upominek i spędzicie czas tak jak lubicie.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: organizacja wieczoru panieńskiego

Postautor: aniaola37 » 26 paź 2017, o 05:54

A myslalyscie o jakims fajnym torcie na ta okazje? My przygotowałyśmy chyba najlepszy wypiek w naszym życiu, szczegolnie jezeli chodzi o dekoracje. Zamawialysmy je ze sklepu sklep.savpol.pl wyszlo bardzo smiesznie :D
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: organizacja wieczoru panieńskiego

Postautor: Viper » 26 paź 2017, o 08:33

Obecnie jest pełno fajnych knajpek by zorganizować tam taki wieczór.
Awatar użytkownika
User

wergner512

Posty

1

Rejestracja

21 gru 2017, o 22:30

Lokalizacja

Kraków

Re: organizacja wieczoru panieńskiego

Postautor: wergner512 » 21 gru 2017, o 22:31

Jeżeli organizujesz sama dobrze pomyśleć o jakiś ciekawych dekoracjach jak balony i inne które pasują do wystroju oraz do tematu imprezy. :)
no avatar
User

ZadartyW

Posty

1

Rejestracja

22 gru 2017, o 09:44

Re: organizacja wieczoru panieńskiego

Postautor: ZadartyW » 22 gru 2017, o 09:45

Myślę, że tu nie ma zupełnie nic, co warto zlecać na zewnątrz
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.183s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron