Opuszczony koszyk

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

karollka

Posty

3

Rejestracja

30 mar 2015, o 06:57

Opuszczony koszyk

Postautor: karollka » 30 mar 2015, o 07:08

Hej postanowiłam podzielić się z wami jednym z problemów, który ostatnio często pojawia się w sklepach internetowych. Zjawisko opuszczonego koszyka zaobserwowałam już jakiś czas temu, ludzie wchodzili na stronę oglądali produkty ale w końcu ich nie kupowali. Zaczęłam szukać pomysłów co z tym zrobić i natknęłam się na bardzo ciekawy artykuł http://evigo.pl/11525-positive-power-jak-uniknac-problemu-porzuconych-koszykow-w-e-sklepie/. Jedna z większych zmian, które wprowadziłam to szeroki wybór metod płatności i opcji dostawy. Postawiłam na paczkomaty, kuriera, opłatę przy odbiorze i list ekonomiczny, a jeśli chodzi o metody płatności dostępne są u mnie płatności kartą kredytową, przelewem, a także aplikacją mobilną.

Pomyślałam, że podzielę się z wami tym tematem bo może komuś przyda się ta wiedza i też będzie chciał wprowadzić kilka zmian, dajcie znać jakie problemy jeszcze u was się pojawiają i czy macie jakieś ciekawe pomysły na optymalizację sklepu :)
no avatar
User

Aleksandraa86

Posty

16

Rejestracja

30 mar 2015, o 07:34

Re: Opuszczony koszyk

Postautor: Aleksandraa86 » 30 mar 2015, o 07:39

Bardzo ciekawy temat, na pewno przeczytam artykuł i zainteresuję się tematem. Wcześniej w ogóle nie interesowałam się problemem opuszczonego koszyka ale jeśli ma poprawić sprzedaż w moim sklepie to na pewno coś z tym zrobię. Jak tylko coś zmienię to dam znać jak to wygląda u mnie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 12 Queries | GZIP : Off ]