Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starcie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

MoneyMaster

Posty

2

Rejestracja

26 lip 2013, o 08:12

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: MoneyMaster » 26 lip 2013, o 08:24

W początkowym etapie działalności firmy polecam raczej skupienie się wyłącznie na zakupie niezbędnych programów, a w pozostałych opierać się na darmowych/tańszych zamiennikach. Wiadomo, że funkcjonalność będzie mniejsza, ale na start nie ma co szaleć z wydatkami.
Montaż rurociągów dla przemysłu
no avatar
User

Ninka

Posty

8

Rejestracja

8 lip 2013, o 11:08

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Ninka » 17 wrz 2013, o 14:50

W prowadzeniu firm coraz częściej wykorzystuje się podejście projektowe. Takie właśnie podejście stosuję w mojej. Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania. W końcu wybór padł na www.pmcompass.pl. Wszystko jest bardzo przejrzyste oraz intuicyjne. Wdrożenie się zajęło moment. System zawiera wszystkie niezbędne mi funkcjonlaności: wielopoziomowe listy zadań (coś a'la WBS), zarządzanie pracownikami, budżetem czy dokumentacją. Wszystko przez 30 dni jest darmowe. Polecam.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: piotrek5467 » 25 wrz 2013, o 08:19

Jeśli będziesz zatrudniał pracowników, pomyśl nad programem do obsługi kadr i płac bardzo ci to ułatwi zarządzanie personelem i będziesz mógł poświecić czas na inne działania.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: kolaa » 10 paź 2013, o 09:07

Warto również zaopatrzyć się w program do fakturowania z magazynem . Znacznie to ułatwia wystawianie faktur, program jest maksymalnie automatyzowany i wykonuje większość czynności za nas, przez co wystawianie faktur staje się bardzo wygodne.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: kasiarz22 » 25 lip 2014, o 22:08

Jak kupisz coś od razu to bedziesz miał z głowy później. Tylko nie patrz na te najtańsze ofert bo jak dla mnie są zbyt podejrzane, z takimi ludzmi zazwyczaj jest słaby kontakt, lub długo czeka się na produkt. Lepiej kupić coś ze sprawdzonego miejsca. Widziałem na opineo że ten sklep http://www.omegasoft.pl/ , jest bardzo dobrze polecany, jesli chodzi o sprzedawców oprogramowania.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Grand » 31 lip 2014, o 07:54

Z czystym sumieniem mogę polecić wam system wfirma.pl (https://wfirma.pl/). System działa przez Internet, więc w każdej chwili ma się do niego dostęp. Posiada wszelkie moduły potrzebne do prowadzenia firmy: wystawianie faktur, CRM, magazyn, a także księgowość i kadry. Warto spróbować pracy z systemem, bo na prawdę bardzo ułatwia życie. Po założeniu konta, pierwszy miesiąc jest darmowy, więc jeżeli się nie spodoba, nie trzeba opłacać pakietu.
Zapewniam, że na prawdę warto!
no avatar
User

batman

Posty

7

Rejestracja

24 lip 2014, o 11:26

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: batman » 1 wrz 2014, o 05:01

U nas świetnie sprawdza się system Symfonia. Pomaga w ogarnięciu wielu spraw i nie jest wcale trudny w obsłudze. Tutaj znajdziesz wersję demo tego programu http://www.tradiss.pl/pobierz-wersje-demo/ My na początku testowaliśmy a potem kupiliśmy pełną wersję. Praca dzięki programom zawartym w systemie jest o wiele łatwiejsza. Nie korzystamy z usług żadnego biura rachunkowego czy księgowej bo z wszystkim dajemy sobie radę sami.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Fards » 19 paź 2014, o 10:31

na rynku są firmy, które oferują swoje programy w wersji light zupelnie za darmo, a na poczatkowym etapie działalnosci to zupelnie wystarczy. znalazlem wlasnie taki fajny program, nazywa się BizIn i działa w trybie on-line, przez przeglądarke. w wersji podstawowej mozesz go z powodzeniem wykorzystac do wystawiania faktur. pozniej decydujac sie na abonament masz juz dostep do mozliwosci przeprowadzania analiz, prowadzenia ewidencji kosztow i sprzedazy, obslugi magazynow itd. ja place 10 zl miesiecznie i mam pelna wersje, wiec nie trzepie po kieszeni :)
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: aisha » 2 lip 2015, o 16:05

Na pewno na starcie warto zadbać o firmę informatyczną, ERP i aplikacje mobilne. Na pewno dzięki temu będzie ci łatwiej ogarnąć wszystko co się dzieje w firmie i będziesz mógł nią swobodnie zarządzać. Zobacz sobie ofertę firmy http://kotrak.pl/ Mają bardzo rozbudowaną ofertę i przystępne ceny. Praktycznie wszystko co jest potrzebne w firmie znajdziesz w jednym miejscu.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: kobietapracujaca » 9 lip 2015, o 13:23

Dla małej firmy myślę, że dobrym programem będzie Faktura Small Business firmy Mega-Tech. Ogromnym plusem tego programu jest to, że mamy dożywotnią licencję przypisaną do NIP-u twojej firmy. Jest też możliwość darmowej aktualizacji programu przez internet do najnowszej wersji przez okres jednego roku
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]