Ogródek przy restauracji/kawiarni

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: WaldekR » 28 lip 2015, o 10:42

Myślę, że zamiast ładnego wystroju liczy się atmosfera i obsługa klienta, która może zachęcić lub odstraszyć do ponownej wizyty.
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: zarzadzaj_gip » 3 wrz 2015, o 19:45

Ogródek przy restauracji to bardzo dobry pomysł, gdy jest ładna pogoda wiele osób woli zjeść na zewnątrz;)
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: Asia22 » 8 wrz 2015, o 09:37

Ogródek jak najbardziej, atmosfera i obsługa również, ale wystrój niestety także robi swoje. Choćby kelner był najmilszy na świecie, to pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Żeby było kompleksowo, to musi być i wystrój i atmosfera ;) Wtedy klienci chętnie będą przesiadywać w takim ogródku.
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: Agnieszka!99 » 8 wrz 2015, o 14:03

Ogródek to duży plus dla restauracji;) ja osobiście lubię korzystać z takiego, gdy pogoda pozwala;)
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: HeczkoK » 10 wrz 2015, o 09:08

ja bym zainwestował w jakieś ładne parasole i stoliki, mogą być bardzo proste ale jednak bez loga jakiejś marki piwnej bo to od razu odbiera estetycznie
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: milena_w » 5 cze 2019, o 12:40

W takim ogródku fajnie sprawdzą się meble od https://gardenspace.pl/ Oferują szeroki wybór mebli ogrodowych i tarasowych, również balkonowych. Wiem że to firma godna polecenia gdyż mam od nich u siebie w ogrodzie meble już kilka miesięcy i jak do tej pory sprawdzają się fajnie, nie mam zastrzeżeń. Sami zobaczcie bo ich meble są stylowe i nowoczesne.
no avatar
User

Donald

Posty

66

Rejestracja

13 paź 2016, o 18:36

Re: Ogródek przy restauracji/kawiarni

Postautor: Donald » 9 wrz 2019, o 10:02

Piękne innowacyjne i nowoczesne meble do ogródka w restauracji znajdziesz w https://www.edinos.pl/myslowice Fajne ceny i duży wybór. Najwyższa jakość produktów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron