Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Flakaste

Posty

4

Rejestracja

16 cze 2021, o 15:05

Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: Flakaste » 5 lis 2021, o 08:37

Co powinna zawierać taka odżywka?
Dobór naturalnych kosmetyków to poważna sprawa. Tylko ja się na takich rzeczach nie znam. I nie wiem, za które preparaty z asortymentu https://www.saltmate.pl/ warto płacić, a z którymi odżywkami lepiej dać sobie spokój.

Krótko: jakie substancje, wyciągi działają pozytywnie na paznokcie?
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: Romeq77 » 18 lip 2022, o 10:49

Fakty są takie, że dzisiaj można znaleźć tak różne produkty do stylizacji paznokci, że raczej nie powinniście mieć problemów z dobraniem czegoś idealnego dla siebie. Być może dobrą opcją byłby również w Waszym przypadku acrylożel? Z chęcią dowiem się, co myślicie na ten temat.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: atama » 28 lip 2022, o 10:44

ja zawsze staram się patrzeć na skład kosmetyków. bardzo lubię tą serię Med+ z Eveline Comsetics. Obecnie jestem w trakcie kuracji tą maską na noc - działa błyskawicznie a do tego nie podrażnia osłabionej płytki

Obrazek
no avatar
User

malgorzata80

Posty

429

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: malgorzata80 » 8 sie 2022, o 06:10

Jeżeli chcecie mieć ładny manicure, to koniecznie zwróćcie uwagę na salon Easy Nails we Wrocławiu. Poza tym, na stronie salonu można przeczytać o wielu ciekawych rzeczach, jak na przykład: https://easynails.pl/wplyw-kawy-na-pazn ... obry-look/ Ja do tej pory nie wiedziałam, że kawa ma aż tak ogromny wpływ na wygląd naszych dłoni i paznokci.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: Stella » 11 sie 2022, o 04:53

Ja odżywki do paznokci kupuję w sklepie online Xfem - są to odżywki BioGel 7in1. Bardzo fajnie dbają o paznokcie, sprawiają ze są silne i zdrowe. Także online w tym samym sklepie kupuję hybrydowe lakiery, ozdoby do paznokci oraz akcesoria do pielęgnacji. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, gdzie wygodnie można kupic wszystko co potrzebne by zadbac o swoje paznokcie.
no avatar
User

Vertusis

Posty

10

Rejestracja

22 kwie 2022, o 10:20

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: Vertusis » 1 mar 2023, o 17:05

Cześć. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze produkty manicure, w tym Cążki do Skórek, to świetne miejsce na to. Wydaje mi się, że każdy chce spróbować coś tutaj zamówić. W końcu każda kobieta chce być nie tylko piękna, ale także mistrzowie jej rzemiosła. A jeśli chcesz to poczuć tak długo - mianowicie, aby uzyskać tylko najlepsze, ten sklep internetowy na pewno pomoże ci.
no avatar
User

Vertusis

Posty

10

Rejestracja

22 kwie 2022, o 10:20

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: Vertusis » 2 mar 2023, o 10:57

Cześć. Oczywiście używam takich. Naprawdę lubię lakiery hybrydowe claresa , nabywając tylko w tym sklepie. Mogę powiedzieć, że możesz na to liczyć w dowolnym momencie - tutaj asortyment jest stale aktualizowany, a w magazynie jest wiele towarów, a dostawa jest działająca. Myślę, że dla mistrza manicure szybka dostawa jest jednym z głównych wskaźników. Więc zamów z przyjemnością.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: arabika » 23 paź 2023, o 08:47

Hybrydy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, głównie za sprawą ich trwałości i różnorodności kolorystycznej. Jednak nie wszystkie lakiery są takie same. Warto postawić na marki, które oferują produkty sprawdzone i rekomendowane przez specjalistów. Właśnie dlatego polecam odwiedzić https://innsi.pl/Lakiery-hybrydowe-Victoria-Vynn by zobaczyć co oferuje marka Victoria Vynn.
no avatar
User

tkmkula

Posty

38

Rejestracja

20 lis 2023, o 07:56

Re: Odżywka do paznokci - kosmetyki naturalne?

Postautor: tkmkula » 6 lut 2024, o 17:13

Cążki Staleks są nieodłącznym elementem mojej rutyny pielęgnacyjnej. Ich precyzyjne ostrza gwarantują dokładne usunięcie nadmiaru skórek bez ryzyka zadrapań czy podrażnień. Dzięki ergonomicznej konstrukcji praca jest wygodna i efektywna. Nie wyobrażam sobie manicure bez tych niezawodnych narzędzi.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron