Odzież size plus

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Odzież size plus

Postautor: Hokus » 17 mar 2016, o 01:56

Zauważyłem, że jest mało miejsc w których można dostać rzeczy jak spodnie dla puszystych zwłaszcza w małych miastach, a Panie z rozmiarem size plus też powinny mieć pole do popisu. Dlatego prezentuję stronę z takim własnie asortymentem http://vittoriagiovani.eu/ wrzucajcie też śmiało wasze propozycje.
Awatar użytkownika
User

melisa22

Posty

6

Rejestracja

1 maja 2017, o 10:11

Lokalizacja

Katowice

Re: Odzież size plus

Postautor: melisa22 » 2 maja 2017, o 08:01

Takich sklepów jest coraz więcej. Nawet sieciówki "otworzyły się" na osoby o większych gabarytach i wprowadzają większe rozmiary. Trzeba tylko poszukać. Fajnie, bo tęższe osoby też chcą dobrze wyglądać.
Szukam sklepu, w którym jest duży wybór torebek damskich. Polecicie jakieś sprawdzone sklepy stacjonarne i online? Piszcie na priv
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Odzież size plus

Postautor: dona3 » 5 lut 2018, o 12:42

Ja ogółem wyszedłem z założenia, że odzieży size plus zwyczajnie brakuje, ciężko także o producentów tego typu ubrań. Dlatego sam postanowiłem rozkręcić biznes tego typu! Zależało mi na tym, aby moja odzież charakteryzowała się wysoką jakością i dobrą ceną w związku z czym musieliśmy postawić na równie porządne maszyny. Wybór padł na http://bosmann.com.pl/ - zaopatrzyli nas w maszyny ultradźwiękowe, zwykłe maszyny szwalnicze, ale również dodatki takie jak igły i nici. To właśnie produkty tego typu zadecydowały o sukcesie mojego pomysłu. 
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Odzież size plus

Postautor: cyryl18 » 15 mar 2018, o 21:44

Jak na mój gust to najlepszym pomysłem jest zgłoszenie się bezpośrednio do producenta odzieży. Fachowcy wykonają każdy typ i każdy krój, również dla puszystych. W przypadku produkcji „większej” odzieży warto wykorzystać trwałe i porządne materiały, a takimi z pewnością dysponuje szwalnia http://ariadnasc.pl/ . Nie raz zgłaszałem się do nich z pomysłem na odzież a oni realizowali to doskonale, zakupione stroje służą mi latami. 
no avatar
User

majeczkaf

Posty

3

Rejestracja

16 mar 2018, o 14:19

Re: Odzież size plus

Postautor: majeczkaf » 16 mar 2018, o 14:23

Faktycznie stacjonarnie ciężko jest dostać, szczególnie w małych miejscowościach, ubrania w dużych rozmiarach. Kupowanie w internecie to dobry wybór w takiej sytuacji. :)




___________________________________________________
Witam, polecam bezglutenowe kaszki
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Odzież size plus

Postautor: danny4231 » 5 kwie 2018, o 08:26

Moja firma z kolei zajmuje się szyciem odzieży tego typu. Ciężko o porządną odzież "dla puszystych" , dlatego uznałem to za pomysł na doskonały biznes. I się zupełnie nie myliłem, nasze produkty schodzą jak ciepłe bułeczki. A to wszystko za sprawą wysokiej jakości oferowanej przez nas. Stworzenie jej nie byłoby możliwe gdyby nie urządzenia i akcesoria szwalnicze, maszyny do szycia i pozostałe elementy tego typu z oferty http://www.ombgroup.pl/ . Z ich pomocą osiągneliśmy pełen sukces!
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Odzież size plus

Postautor: tomekB » 12 kwie 2018, o 12:31

Myślę, że takiej odzieży ciągle za mało. Jak ktoś mysli o biznesie to moze warto wziąc pod uwagę szycie odzieży plus size ale w jakichs ciekawych fasonach? Rozmiarówka popularnych sieciówek wciąz jest za mała a xxl są nie tylko panie po 50tce.
no avatar
User

deziinka

Posty

4

Rejestracja

14 kwie 2018, o 10:03

Re: Odzież size plus

Postautor: deziinka » 14 kwie 2018, o 10:06

Moja znajoma zazwyczaj zamawia rzeczy w większych rozmiarach przez internet.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Odzież size plus

Postautor: tomekB » 25 kwie 2018, o 21:22

internet internetem, ale moze szycie fajniej odziezy xxl to jest pomysł na biznes czy w internecie czy w realu. ciągle tego za mało.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Odzież size plus

Postautor: dona3 » 17 maja 2018, o 13:30

Ja również dawno temu to zaobserwowałem i zauważyłem w tym idealny pomysł na biznes! Dlatego szyjemy ciuchy w rozmiarze XXXL, dla puszystych. Szyciem sporych ciuchów o wysokiej jakości stało się możliwe za sprawą dystrybutora urządzeń ultradźwiękowych http://www.ultra-nonwoven.com/ To z jego pomocą zostałem zaopatrzony w wysokiej jakości technologie ultradźwiękową, dzęki której ciągną się do nas tak długie kolejki zainteresowanych naszymi produktami!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 12 Queries | GZIP : Off ]