odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: Jerzy Kowalski » 2 cze 2013, o 13:42

Czy jakaś osoba prowadząca DG korzystał z kantoronline, bo mają taką opcję obsługi firm. Ostatnio po rozmowie z nimi stwierdziłem, że byłaby ona dla mnie całkiem w porządku. Nie jestem tylko pewny czy powierzyć tam moją gotówkę, to odpowiedni kantor walutowy?
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: razor » 2 cze 2013, o 16:17

Podpinam się pod pytanie kolegi, bo w najbliższym czasie staruje ze sklepem internetowym. Czy ten albo inny e-kantor jest godny/wart polecenia?
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: blackspade » 2 cze 2013, o 20:39

Jeśli sam nie spróbujesz to się nie przekonasz jeden z drugim. Wiecie dobrze o tym, że każdy ma inne spojrzenie -dla jednych będzie w porządku a dla innych już dwa kliknięcia więcej podczas operacji będzie źle. Ja osobiście korzystałem z ich usług i wszystko było na poziomie. Obecnie chwilowo nie prowadzę interesu więc nie muszę współpracować z żadnym kantorem. Dal mnie komfort obsługi nie porównywalny z kantorem stacjonarnym.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: armani » 4 cze 2013, o 08:45

Jerzy Kowalski pisze:Czy jakaś soba prowadząca DG korzystał z kantoronline, bo mają taką opcję obsługi firm.


Mimo, że jestem świeży na tym forum to muszę powiedzieć, że współpracowałem z nimi i to nie jeden raz. Jerzy Kowalski pewnie już sprawdziłeś i wiesz, że prowadząc działalność masz możliwość indywidualnego negocjowania kursu. Nie mówiąc o profesjonalnym podejściu ich pracowników do klienta, które sobie cenie. Z mojego punktu widzenia nie musisz mieć obaw.
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: Jerzy Kowalski » 4 cze 2013, o 11:29

Po tym co widzę, to chyba nie pozostaje mi nic innego jak posłużyć się nim. Jeśli czas pozwoli to jeszcze dzisiaj to zrobię. Dzięki za info!
no avatar
User

marz

Posty

1

Rejestracja

16 cze 2013, o 23:48

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: marz » 16 cze 2013, o 23:50

Jeżeli szukasz więcej informacji o kantorach internetowych - polecam porównywarkę strefawalut.pl, znajdziesz tam zestawienie ofert kantorów, które zostały zweryfikowane przez właściciela serwisu, a także opinie użytkowników
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: apogeum » 17 cze 2013, o 14:19

Ja również uważam, że dobrze jest skorzystać najpierw z porównywarki walut w sieci ;) Na pewno nie zaszkodzi sprawdzić.
____________________________________________________________________________________________________
http://www.scyzoryki.pl/ - najlepsze noże wojskowe
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: apogeum » 12 lut 2014, o 10:48

Sprawdź sobie również jaki jest aktualny euro kurs walut - na tej stronie znajdziesz porównanie wszystkich banków.
Porównanie jest na bieżąco aktualizowane tak więc można wybrać najlepszą opcję dla siebie. Oraz zobaczyć czy kantor oferuje dobrą cenę wymiany ;)
no avatar
User

freva

Posty

8

Rejestracja

20 lut 2014, o 20:38

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: freva » 17 maja 2014, o 16:46

Zdecydowanie warto w firmie korzystać z platformy www.amronet.pl. Przelewy trwają dosłownie chwilę, można negocjować stawki. Przy dużych, firmowych przelewach to może być istotne :)
no avatar
User

mikado

Posty

1

Rejestracja

1 cze 2014, o 07:02

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: mikado » 1 cze 2014, o 07:06

To bardzo istotne, że można negocjować kurs. Większość e-kantorów niestety nie przedkłada takiej opcji. Jestem zatem za Amronet.pl. To kantor lepszy niż pozostałe, otwarty na potrzeby klienta. Dba też o bezpieczeństwo transakcji.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.232s | 14 Queries | GZIP : Off ]