Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: Piter » 26 cze 2016, o 12:05

Podrzucicie jakieś dobre pomysły, co można dać koleżance, która w lipcu odchodzi na emeryturę? Chcemy zrzucić się na jakiś prezent. Inna koleżanka ponoć ma już kilka jakiś pomysłów na wspólne wyjście gdzie (do restauracji itp.), ale szukamy jeszcze pomysłu co jej dać na pamiątkę od nas.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: blackspade » 26 cze 2016, o 17:12

jeśli szukasz pamiątki to może kryształ 3d? wybierzcie wspólnie jakiś wzór, np. różę 3d, albo dmuchawce, albo lilie. propozycji jest mnóstwo. to jest coś co zostanie jej na dłużej. dedykację na taki kryształ tworzycie sami, więc możecie dołączyć tam coś miłego od siebie. a pomysł z wyjściem gdzieś do restauracji też super. jakby połączyć te dwie sprawy to myślę, że będzie jej bardzo bardzo miło.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: Piter » 26 cze 2016, o 19:30

Ok...brzmi to nieźle, tylko powiedz mi jeszcze gdzie ja znajdę te kryształy o których Ty piszesz :D Bo nie podałaś żadnego namiaru.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: piotrek5467 » 26 cze 2016, o 20:47

Może poszukaj jakieś damskich kosmetyków na prezent np. https://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking ... zych/2794/ Jest to jeden z lepszych pomysłów na prezent dla kobiety.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: blackspade » 27 cze 2016, o 09:38

Piter pisze:Ok...brzmi to nieźle, tylko powiedz mi jeszcze gdzie ja znajdę te kryształy o których Ty piszesz :D Bo nie podałaś żadnego namiaru.


Bo mogłeś sobie po prostu wygooglować :P te pamiątki znajdziesz na krysztaly3d.pl
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: armani » 27 cze 2016, o 12:15

mi się wydaje że taki kryształ to dobry pomysł z takiej okazji. Szczególnie ta dedykacja robi tutaj robotę, bo dzięki temu może to być bardzo osobisty i fajny prezent.
no avatar
User

meno

Posty

31

Rejestracja

17 lip 2016, o 13:07

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: meno » 17 lip 2016, o 13:31

z prezentami zawsze jest kłopot nigdy nie wiadomo co podarować by obdarowywany był zadowolony. A dla koleżanki z pracy to może jakiś kosz delicji, np kawy i syropy smakowe do kawy, prezent nie banalny i zdecydowanie praktyczny. Takie artykuły znajdziecie http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akce ... y-187.html wymyśliłem tez że te syropy nadają sie rewelacyjnie do deserów np lodów. Co o tym myślicie?
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: Mrs. Smith » 2 lis 2017, o 12:25

Możecie jej jeszcze kupić na pamiątkę ramkę i włożyć w nią wasze zdjęcia z podpisami, też robi robotę. I do tego dobrą kawę :)
W tym sklepie: http://landcafe.pl znajdziecie dobrą kawę, nie mają takich zwykłych tylko o różnych nutach smakowych, więc kawa też się super sprawdzi.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Odejście koleżanki z firmy na emeryturę

Postautor: aniaola37 » 8 gru 2017, o 10:59

Na taką okazję gorąco polecam kawę którą można kupić na stronie https://www.cafesilesia.pl gdzie można znaleźć sporo rodzajów kaw w atrakcyjnych cenach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 12 Queries | GZIP : Off ]