Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Flamenco9

Posty

2

Rejestracja

9 kwie 2015, o 18:24

Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: Flamenco9 » 17 kwie 2015, o 19:18

Cześć wszystkim.

Czy wiecie może jakie obrabiarki CNC warto teraz kupić? Jakie producent jest na topie? Tutaj niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie ;/ http://sterownikcnc.com.pl/sterowanie-maszyn-cnc-podstawy/obrabiarki-cnc-wstep/
Remember that what you now have was once among the things you only hoped for.
Awatar użytkownika
User

Alberth4

Posty

2

Rejestracja

8 kwie 2015, o 20:17

Re: Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: Alberth4 » 17 kwie 2015, o 19:42

Poczytaj też sobie tego bloga http://kola-pasowe.com.pl/. Jest tam dużo ciekawych informacji i myślę, że powinno Ci to pomóc ;)
Ludzie nie są w stanie pojąć, co to jest szczęście.
Awatar użytkownika
User

Tastionom76

Posty

1

Rejestracja

19 paź 2017, o 11:23

Re: Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: Tastionom76 » 19 paź 2017, o 11:24

Wybór frezarki to jeszcze sterowniki a także odpowiednie oprogramowanie by działała ona poprawnie :)
no avatar
User

tchnnin515

Posty

1

Rejestracja

8 sty 2018, o 13:15

Re: Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: tchnnin515 » 8 sty 2018, o 13:16

Po zakupie koniecznie zajrzyj na witrynę internetową firmy technikcnc.pl. Znajdziesz tam pełne wyposażenie dla każdego kto zajmuje się obróbką skrawaniem CNC.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: atama » 20 lut 2018, o 15:00

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości maszyn CNC , to powinieneś zapoznać się z ofertą na http://www.obrabiarki.biz.pl/. Posiadają w swojej ofercie nie tylko tokarki, ale i frezarki. Firma cieszy się wieloletnim doświadczeniem i dobrą opinią wśród klientów.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: Adamus » 31 sie 2018, o 06:55

Wiesz co jeżeli chodzi o wybór odpowiednich maszyn CNC to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę producenta TBI z którym współpracujemy już od dłuższego czasu i naprawdę mają w swojej ofercie dobrej jakości sprzęt. Przede wszystkim mało awaryjny i pomimo nawet długiej i ciągłej pracy nie traci na swojej wydajności. Część sprzętu również wynajmujemy i leasingujemy u Nich, także taka opcja też wchodzi w grę jak wolicie nie inwestować na starcie dużych środków w taki sprzęt. A do tego zapewnią Wam również serwisowanie i wdrożenie całego oprogramowania :)
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Obrabiarki CNC - jaką kupić?

Postautor: qbis88 » 31 sie 2018, o 11:07

Ja bym popytał w firmie semper, oni sprowadzają różne maszyny i narzędzia do drewna i slużą zawsze fachowym doradztwem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]