Obniżanie kosztów wysyłki

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: razor » 2 sie 2016, o 07:41

Witam, Jestem właścicielem sklepu internetowego, nie dawno otworzyłem działalność i poszukuję odpowiedzi na moje pytanie w związku z obniżaniem kosztów wysyłki.
Czytałem kilka bardzo ciekawych artykułów, gdzie wszędzie było napisane jak wół, aby w takim biznesie obniżać koszty wysyłki...
Tu pojawia się problem, gdyż nie zostało wyjaśnione co autor miał na myśli, nie podał żadnego sposobu, ani nic takiego.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: armani » 2 sie 2016, o 08:19

Najlepszym rozwiązaniem będzie, przynajmniej w mojej opinii, jak podejmiesz współpracę z jakimś brokerem usług kurierskich. Ja, nawet prywatne paczki wysyłam za usługą takiej wysyłkowej firmy brokerskiej. Naprawdę jest znacznie taniej, np. paczka ważąca dwadzieścia osiem kilogramów i zapłaciłem osiemnaście złotych, bez grosza za jej wysyłkę.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: razor » 2 sie 2016, o 08:47

A jesteś w stanie podesłać mi jakieś konkretne namiary na firmę, wybacz, że się tak wcinam ale jest to dla mnie dość istotne.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: armani » 2 sie 2016, o 09:30

Wysyłajtaniej się nazywa ten broker usług kurierskich, ale uważaj na firmy, które podszywają się pod nich za pomocą bardzo zbliżonej nazwy i oferujących „podobne” usługi brokerskie... jednak tylko się podszywają, a są to na ogół oszuści
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: razor » 2 sie 2016, o 10:11

armani pisze:Wysyłajtaniej się nazywa ten broker usług kurierskich



Dobra dzięki wielkie. Ja zazwyczaj celuję w zapakunek i wysyłkę przedmiotów szklanych, a wiadomo że to waży troszkę... dlatego poszukuję jakiś form oszczędności. Dzięki wielkie raz jeszcze.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: Speedpack_com.pl » 9 sie 2016, o 09:36

Przede wszystkim warto zdać się tutaj na dobrą i godną zaufania firmę kurierską,gdzie koszty wysyłki będą jak najniższe przy jednocześnie wysokiej jakości oraz bezpieczeństwie,dostawy na czas prosto do klienta.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: TadekNiejadek » 13 sie 2016, o 18:47

Firmy kurierskie moim zdaniem dobre są tylko te, które już mają markę wyrobioną. DHL, inpost, może jeszcze z jeden przewoźnik by się znalazł którego teraz nie pamiętam. Za to usługę która obniży koszty wysyłki a korzyysta z tych przewoźników - to jest dopiero sztuka znaleźć.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: Marcelus » 16 sie 2016, o 01:55

Miałem wrażenie, że im więcej pośredników tym koszt zawsze wzrastał a nie malał. Hmm.. Powiesz coś więcej na ten temat?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: SalamonK » 16 sie 2016, o 03:31

też mi się zawsze tak wydawało ale rzeczywistość rządzi się swoimi prawami i dopiero jak sam zacząłem używać sendego to pojąłem na czym to polega. obecnie po małych usprawnieniach schemat mojego korzystania wygląda tak jak allegro inpost - ja opłacam paczkę wczesniej ale przez sendego i mam inpost na preferencyjnych warunkach. kurier przychodzi do magazynu, odbiera zamówienia i tyle. koniec historii. inpostowi to się po prostu opłaca i szczerze mówiąc nam też, bo o ile sam nie jest drogi, to w ten sposób za paczkę płacę czasem i połowę tego co normalnie bym zapłacił.
no avatar
User

malaly

Posty

5

Rejestracja

24 sie 2016, o 09:49

Re: Obniżanie kosztów wysyłki

Postautor: malaly » 24 sie 2016, o 09:53

Super, dzięki za wszystkie porady :)
Nie daj się omamić!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 12 Queries | GZIP : Off ]