Nowy samochód?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kacpertomaszek

Posty

3

Rejestracja

5 sie 2021, o 15:54

Re: Nowy samochód?

Postautor: kacpertomaszek » 5 sie 2021, o 15:57

Sam postawiłem na BMW E90, miałem duży problem z wyborem odpowiedniego silnika, ale znalazłem fajną strone gdzie wszystko było wyjaśnione. Wszystko o silnikach do BMW e90 dowiedziałem się z tej strony - https://dealsbay.pl/motoryzacja/jaki-silnik-wybrac-w-bmw-e90/. Polecam :D
no avatar
User

adik356

Posty

359

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Nowy samochód?

Postautor: adik356 » 23 sie 2021, o 20:34

Nowe auta maja to do siebie, że części sporo kosztują, zwłaszcza te do silnika... Na https://mojmikolow.pl/is,samochod-z-sal ... 60620.html poczytaj jak można zaoszczędzić na częściach, warto bo można nawet do kilkudziesięciu procent mniejsza cenę zapłacić
no avatar
User

AsiaS

Posty

67

Rejestracja

7 paź 2020, o 07:17

Re: Nowy samochód?

Postautor: AsiaS » 27 sie 2021, o 09:41

Jeśli ktoś z Was ma samochód terenowy to polecam dokupić odpowiednie wyposażenie, np. progi, które możecie znaleźć na https://terenowiec.pl/pl/219-progi-nissan-np300. Sklep Terenowiec posiada również innego rodzaju części oraz akcesoria do pojazdu.
no avatar
User

Annika

Posty

33

Rejestracja

28 lip 2021, o 12:39

Re: Nowy samochód?

Postautor: Annika » 27 sie 2021, o 12:27

Ja mam Yariskę i jestem z niej ogromnie zadowolona. To moje najlepsze auto, jest idealna na miasto, zwinna, no ten samochód to już taka miejska klasyka i moim zdaniem jak najlepsza jej opinia jest w pełni zasłużona. Jeśli planujecie kupić Toyotę, tę właśnie czy inną, a jesteście z Wrocławia to odsyłam was do Toyota Centrum Wrocław https://www.toyota-centrum.pl/kontakt na Klecińskiej, ja tam właśnie kupiłam moje auto. Spodobają wam się tam rozsądne ceny i dobra obsługa klienta, na wstępie możecie porozmawiać z ich sprzedawcami za pośrednictwem live chatu czy wideo rozmów, ba, mają tam nawet wirtualne wizyty w salonie, także to fajna, mega wygodna opcja, raz że oszczędzacie czas a dwa, że unikacie wizyt w miejscach publicznych w czasie pandemii.
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Nowy samochód?

Postautor: rannyptaszek » 30 sie 2021, o 20:51

Trzeba patrzeć długofalowo. Moim zdaniem mądrym wyborem jest hybryda. Kupiliśmy rav4 z takim napędem i jesteśmy zadowoleni. Niesamowity komfort jazdy i ekonomiczne spalanie w cyklu miejskim.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Nowy samochód?

Postautor: Konek » 2 wrz 2021, o 08:49

W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami samochodów zarówno rodzinnych, jak i mniejszych na miasto to w Rzeszowie jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia salon Auto Res w którym będziecie mogli znaleźć szereg propozycji, jak na przykład Fiat Tipo, Hyundai i20, czy też Fiata 500, ale i te większe jak Hyundai Tucson. Warto zajrzeć na ich stronę, ale i w wolnej chwili wybrać się do salonu :)
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Nowy samochód?

Postautor: dunin » 23 paź 2021, o 08:19

Niezależnie od tego czy chcesz kupić nowy czy używany samochód idź do salonu Porsche Centrum Sopot. Ja tam zostałem obsłużony po królewsku, do tego doradcy we wszystkim pomogli, nawet finansowanie odpowiednio do moich potrzeb dobrali
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Nowy samochód?

Postautor: Kemp » 28 lis 2021, o 21:36

Kupno samochodu to jedno, warto w porę znaleźć mechanika, bo to wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Serwis Ferrari Kraków szukałem długo, ale na całe szczęście mi się to udało. Wóz świetnie się spisuje na drodze, usterki zdarzają się rzadko i jak mam jakeś obawy to zawsze mogę podjechać do mechanika, który szuka źródła problemu, a nie olewa temat i mnie niepotrzebnie zbywa.
no avatar
User

PiotruśPan

Posty

1

Rejestracja

19 gru 2021, o 18:07

Re: Nowy samochód?

Postautor: PiotruśPan » 19 gru 2021, o 18:10

Teraz aby zamówić nowy samochód to trzeba czekać rok... ja na szczęście mam zgodę firmy i wypożyczam auto z wypożyczalnia samochodów Wrocław . Wielokrotnie mi to pomogło i zostawiam tu moje dobre slowa. Moze komus sie przyda taki link
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Nowy samochód?

Postautor: ress » 28 gru 2021, o 13:46

Zakup nowego samochodu należy dobrze przemyśleć, najlepiej określić swoje potrzeby i budżet, a następnie przystąpić do poszukiwań. Trudno jest polecić jeden konkretny model auta, bo każdy ma swoje upodobania. Mogę wypowiadać się jedynie za siebie i z tej perspektywy polecam markę KIA. Jeżeli brałeś ją wcześniej pod uwagę to słusznie, a jeżeli nie, to warto się przyjrzeć co mają w ofercie. Mało, która z konkurencyjnych firm oferuje tak wyposażone auta w podobnych cenach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]