Nowy biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Qbrick

Posty

24

Rejestracja

22 wrz 2015, o 10:03

Re: Nowy biznes

Postautor: Qbrick » 13 paź 2015, o 09:18

Zamów dwa kontenery klamerek z Chin i sprzedaj je, potem zamów trzy i cztery i staniesz się potentatem w branży klamerek, albo innych drobiazgów, które każdy potrzebuje, a nikt nie wie, ze można się na tym dorobić, bo gdzieś to ludzie muszą kupić... To przykład mojego kumpla :lol: dorobił się na klamerkach!
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Nowy biznes

Postautor: beata22 » 14 paź 2015, o 11:10

Ja sie zastanawiam co by było można eksportować do Rosji. Tu: transport rosja euroasia.pl/Rosja_transport.html widzę że zajmują się takimi sprawami. Działają szybko i dostawy są na czas. Muszę tylko zrobić rozeznanie jakiego towaru tam najbardziej potrzeba.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Nowy biznes

Postautor: Wojtek J » 15 paź 2015, o 17:06

Z tym importem towarów z Chin to nie jest głupi pomysł :) Znalazłem platformę która tym sie zajmuje http://izch.pl/ i myśle ze współpraca z nimi może być bardzo udana. Towary bardzo różne, niedrogie i jak czytałam -można liczyć na pełną współprace z nimi.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Nowy biznes

Postautor: dynamical » 1 gru 2015, o 10:26

Ja zauważyłem, że coraz więcej powstaje firm usługowych, a mniej produkcyjnych. Pewnie chodzi o łatwość w wyposażeniu takiego zakładu itd. Zawsze mi się marzyła jednak produkcja kosmetyków naturalnych i dążę do realizacji tego. Mam laboratorium i żona akurat wykształcona jest w tym kierunku. Nawet mamy wymyśloną nazwę i logo :) Zastanawiamy się tylko czy możemy nie produkować sami tych wszystkich słoiczków i innych opakowań. Jest taki producent opakowań http://www.elanopack.pl/, ale zastanawiam się czy nie będzie to większy problem, bo to zawsze podwykonawca, a lepiej być przecież zależnym od siebie.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Nowy biznes

Postautor: bizz » 21 gru 2015, o 09:04

Jeśli chodzi o biznes transportowy to możecie sprawdzić ofertę w BANEX. Bardzo dobra i profesjonalna firma transportowa, oferująca międzynarodowy transport ciężarowy na linii Polska - Grecja. Kompleksowe usługi dostosowane zawsze do potrzeb klienta.
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: Nowy biznes

Postautor: Olga » 23 gru 2015, o 13:23

i jak? udało Ci się coś wymyślić?
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Nowy biznes

Postautor: dynamical » 5 sty 2016, o 10:18

Nie ma chyba jednoznacznej recepty. dla jednych dobrym pomysłem będzie założenie własnego biznesu internetowego, dla innych sprzedaż w sklepie stacjonarnym . Trzeba rozeznać rynek w pobliżu, zastanowić się czego brakuje, zainwestować w reklamę. Jednym ze sposobów na promocje, takim niedrogim, są ekspozytory Warszawa: http://www.bbmeble.pl/ekspozytory.html Jak odpowiednio wyłożysz towar, będziesz mógł na tym nieco zarobić.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Nowy biznes

Postautor: samotna » 12 sty 2016, o 19:33

Też mam ochotę na nowy biznes ale tak całkiem sama to się boję. Na początek zostanę dystrybutorem tutaj juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu i zobaczę jak mi będzie szło. U nas nie ma żadnego sklepu z wyposażeniem do gabinetów oraz ze sprzętem medycznym, rehabilitacyjnym. To mam szansę się utrzymać na rynku.
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Nowy biznes

Postautor: master » 15 sty 2016, o 22:46

Zaglądaliście już do bazy dobrych pomysłów na biznes? Znajduje się ona tutaj http://www.dobrepomyslynabiznes.pl . Jest tam wiele ciekawych rozwiązań. Nawet mając niski budżet można otworzyć świetny i niezwykle dochodowy biznes. Trzeba tylko zdecydować się na coś konkretnego.
Awatar użytkownika
User

Krnąbek

Posty

34

Rejestracja

2 gru 2014, o 22:11

Re: Nowy biznes

Postautor: Krnąbek » 18 sty 2016, o 21:16

master pisze:Zaglądaliście już do bazy dobrych pomysłów na biznes? Znajduje się ona tutaj http://www.dobrepomyslynabiznes.pl . Jest tam wiele ciekawych rozwiązań. Nawet mając niski budżet można otworzyć świetny i niezwykle dochodowy biznes. Trzeba tylko zdecydować się na coś konkretnego.

Jak widać taki serwis z pomysłami na biznes to także... dobry pomysł na biznes :) Nie pierwszy raz okazuje się, że proste pomysły są bardzo dobre. Grunt to jednak taki wpaść, bowiem nie bez kozery mawia się, że najciemniej jest pod latarnią. No ale sądzę, że dzięki powyższej stronie będzie to o wiele łatwiejsze, ponieważ całkiem fajnie opisują na niej rozmaite opcje biznesowe. Na pewno warto więc tam zaglądać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron