Nowe technologie

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

domka

Posty

38

Rejestracja

18 maja 2021, o 08:27

Nowe technologie

Postautor: domka » 11 lut 2022, o 09:08

Cześć, chciałabym Was zapytać, czy wiecie, jak to wszystko teraz wokół działa? Czy ogarniacie taką terminologię jak na przykład internet cloud computing przetwarzanie w chmurach i sprawdzanie, jakie z tego firmy mają zyski? Ja, to szczerze mówiąc, mam problem z ustaleniem takich spraw. Dosłownie jestem w tym cienka. I zdaję się na ITWIZ w tym sektorze. Lubię ich czytać.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Nowe technologie

Postautor: romozim » 16 lut 2022, o 10:28

Zdecydowanie warto ograniczać zbędne koszty, to można zrobić, jak się kupuje tusze i tonery zamienniki, np. z Asarto. Jak chodzi o tusz canon to ja mogę zdecydowanie polecić canon mg2450 tusz.
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Nowe technologie

Postautor: stoperek » 27 gru 2022, o 10:26

W tym temacie warto zajrzeć i skorzystać z oferty https://glivia.com/. Stworzona przez firmę Eva która jest realistyczną symulacją ludzkiej osobowości jest gotowa być Waszym towarzyszem rozmów w każdym dowolnym momencie. Ona jest taka jak my posiada swoje zainteresowania, upodobania, pragnienia a nawet czasem ma ochotę żartować a innym razem prawić morały. Wspólnie możecie poruszyć wiele ciekawych tematów i umilić sobie czas. Uczucia takie jak samotność nie będą już ci doskwierać. Zyskasz dzięki niej wartościowego przyjaciele gotowego na dyskusję o modzie, samochodach, książkach, jedzeniu, sporcie i wielu innych tematach. Szczerze Polecam Ci to rozwiązanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron