Nowa kabina prysznicowa

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

worlsa1976

Posty

5

Rejestracja

20 sty 2017, o 11:07

Lokalizacja

Austin

Nowa kabina prysznicowa

Postautor: worlsa1976 » 20 sty 2017, o 11:13

Opowiem wam o mojej próbie kupna nowej kabiny prysznicowej i co odkryłam. Sytuacja ta miała miejsce jakieś dwa lata temu. A więc do rzeczy. Zawsze miałam dylemat czy kupić kabinę czy wannę. Z racji tego że mam bzika na punkcie czystości to pomysł na kupno kabiny od razu został skreślony, widząc u moich znajomych jak po pewnym czasie użytkowania takiej kabiny klną że kamień już tak wżarł się w szkło że nie da się tego wymyć to aż mnie ciarki przechodziły na samą myśl że i mnie może to spotkać. Wybór padł na wannę chodź nie była to w pełni zachwycająca decyzja ponieważ mam małą łazienkę i kabina prysznicowa lepiej by się tu sprawdziła. Odwiedzając sklepy i szukając wanny natknęłam się na kabinę prysznicową ze specjalną powłoką która niby powoduje to że kamień z wody dzięki tej powłoce łatwo się zmywa, jednak taka kabina była droższa od takiej samej tylko bez tej powłoki o prawie 500 zł. Nie byłam bym sobą jak bym się nie zainteresowała tym tematem. Zaczęłam przeszukiwać internet co to za powłoka ile działa i czy rzeczywiście działa. Tym sposobem natknęłam się na informację że te powłoki nazywają się fachowo hydrofobowe,zaczęłam czytać dalej i dowiedziałam się że szkło które niby wydaje się płaskie w rzeczywistości posiada dołeczki w które lubi wchodzić kamień i bakterie.Powłoka hydrofobowa zawiera nanocząstki które są tak małych rozmiarów że wypełniają te dołeczki i nie pozwalają tam wchodzić bakteriom i różnym zanieczyszczeniom dzięki temu usuwa się cały brud za pomocą tylko wilgotnej ścierki. Oczęta mi się zaświeciły bo to produkt stworzony chyba z myślą o mnie. Natrafiłam na firmę która sprzedaje ekologiczne powłoki hydrofobowe i tam zestaw do kabiny prysznicowej kosztował mnie zamiast prawie 500 zł coś około 200 zł .Mam tą powłokę już prawie dwa lata na kabinie prysznicowej i nadal działa, myję prysznic tylko wilgotną szmatką i wszystko się zmywa bez problemu. Drogie Panie szczerze polecam ekologiczne powłoki hydrofobowe, to coś jest naprawdę ekstra
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Nowa kabina prysznicowa

Postautor: Paula883 » 26 mar 2019, o 09:08

Niedawno mieliśmy remont naszej łazienki i wybraliśmy prysznic bo wcześniej mieliśmy wannę i nam już się znudziła. Kolega powiedział aby wybrać brodzik z tej firmy https://www.lazienka-delux.pl/brodzik-prysznicowy-cat-4 bo podobno jest bardzo solidna. Zobaczymy i się przekonamy.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Nowa kabina prysznicowa

Postautor: Pawełdyg » 24 lut 2020, o 15:16

Mi się bardzo podobają te kabiny prysznicowe od https://swissliniger.pl/ Są przestronne i co dla mnie bardzo wazne nowoczesne - mają bardzo stylowy wygląd!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.207s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron