Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Samaran

Posty

27

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:45

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: Samaran » 9 mar 2014, o 17:28

To zależy na ile nieuczciwy, albo korzystasz z jakiejś windykacji, jeśli natomiast chodzi o większe kwoty, których nie do końca można wykazać z umowy, ale np. straty Twoje, bo nie zarobiłeś bo ktoś nie wykonał usługi wtedy raczej Radca prawny Płock jest jedynym słusznym rozwiązaniem, ale to moje zdanie.
no avatar
User

biznesmenwroclaw

Posty

3

Rejestracja

13 mar 2014, o 10:13

Lokalizacja

Wrocław

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: biznesmenwroclaw » 13 mar 2014, o 10:25

do sądu trzeba uderzać, albo cofać usługę, jak jest taka możliwość
no avatar
User

krl32

Posty

41

Rejestracja

17 lut 2014, o 12:23

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: krl32 » 8 kwie 2014, o 06:55

Przede wszystkim wykorzystaj ulgę na złe długi, żeby nie płacić podatku od tej transakcji: http://poradnik.wfirma.pl/-ulga-na-zle- ... a-zwiazane
Polecam też artykuł dotyczący windykacji: http://poradnik.wfirma.pl/-windykacja-sciezka-prawna
Awatar użytkownika
User

gobus1

Posty

3

Rejestracja

19 kwie 2014, o 13:52

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: gobus1 » 19 kwie 2014, o 14:16

Zaliczkować na 3 części i podzielić pracę na 3 etapy, najwyżej starciesz 1/3 ;)
GoBus.pl - wynajem busów oraz przewozy autokarowe na wycieczki, autobusy na wesela śluby.
no avatar
User

dymitr3noam

Posty

4

Rejestracja

9 kwie 2015, o 21:42

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: dymitr3noam » 12 maja 2015, o 07:57

Według mnie najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest „zmotywowanie” dłużnika do zapłaty. Tutaj potrzebna jest lista dłużników i po prostu wpisanie kogoś, żeby się zorientował, że coś jest na rzeczy. Możesz wpisać taką nieuczciwą osobę na listę i gotowe – już wiesz, że na pewno nikt mu w przyszłości nie uwierzy, że jest rzetelnym płatnikiem. A jak klient-dłużnik chce, żeby wpis negatywny zniknął, to niech spłaci dług… Proste, a skuteczne.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: arekk » 27 sty 2017, o 13:26

Uważam, że jeśli chodzi o odzyskanie należności od dłużników, to najlepiej skorzystać z windykacji. Są firmy takie jak windykacja warszawa oferujący szybką i skuteczną windykację. Sprawdźcie, a być może również i wam tego typu oferta się przyda.
no avatar
User

bnowacka

Posty

12

Rejestracja

17 sie 2017, o 10:52

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: bnowacka » 23 sie 2017, o 14:12

Na nieuczciwego klienta najlepiej jak najszybciej wystartować z windykacją, bo wtedy są największe szanse na odzyskanie długu. W tej kwestii gorąco polecam Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności - bardzo dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy. Pomagają nie tylko w temacie wierzytelności, ale również świadczą na szeroką skalę pomoc prawną, pomagają obniżyć opłatę adiacencką oraz opłatę planistyczną, a także zajmują się egzekwowaniem odszkodowania spowodowanego wywłaszczeniem.
no avatar
User

MarKuros

Posty

3

Rejestracja

23 sie 2017, o 22:17

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: MarKuros » 25 sie 2017, o 09:16

Dość często windykacja, ani nawet komornik nie pomaga bo się okazuje że dłużnik nie pracuje i nie ma żadnego majątku.
no avatar
User

ssam

Posty

3

Rejestracja

24 sie 2017, o 10:29

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: ssam » 6 paź 2017, o 10:59

Ja niestety trafiłem na takiego oszusta. Od początku gość wydawał się dziwny, praca nie do końca mi odpowiadała podobnie jak jej warunki. Po dwóch tygodniach powiedziałem sobie dosyć, koniec przymusowych nadgodzin, wykonywania cudzych obowiązków i okropnego traktowania. Dowiedziałem się że niepotrzebnie zawracałem głowę z umową, na której stracił tyle pieniędzy w związku z czym wypłaty nie otrzymam.
Cham okropny! Jestem upartym człowiekiem i znam swoje prawa więc miałem dwa wyjścia: zaciągnąć go przed sąd lub iść do firmy zajmującej się ściąganiem należności. W naszym kraju sprawy sądowe ciągną się w nieskończoność więc znalazłem tą firmę https://www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/. Ludzie w tej firmie znają się na rzeczy i w naprawdę niedługim czasie miałem te marne grosze już na swoim koncie. Pomimo tego, że mój przypadek był stosunkowo błachy, ponieważ chodziło o bardzo małe pieniądze, to zostałem potraktowany z takim samym zaangażowaniem jak klienci z poważniejszymi sprawami.
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: Dachowek » 31 sty 2018, o 15:49

Najlepiej współpracować z firmą windykacyjną. Skuteczna jest firma Solventoir. Prowadzą windykację terenową, wywiady gospodarcze, mają też biuro detektywistyczne. Kompleksowo. Samemu nie ma się co męczyć z klientami, którzy nie płacą, od razu windykacja i tyle.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.152s | 12 Queries | GZIP : Off ]