Niestandardowe zastosowanie pasty do zębów

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

chandli1983

Posty

5

Rejestracja

20 sty 2017, o 08:17

Lokalizacja

Columbia

Niestandardowe zastosowanie pasty do zębów

Postautor: chandli1983 » 20 sty 2017, o 08:23

Pasta do zębów, jak sama nazwa wskazuje, służyć ma do pielęgnacji jamy ustnej. Jednakże pomysłowa ludzkość wpadła na pomysł wykorzystania jej do dziwnych celów. Niektórzy używają pasty do zębów do likwidacji zmian skórnych na twarzy. Inni - do czyszczenia białych butów sportowych, a jeszcze inni używają jej jako środka do usuwania plam. Do czego jeszcze można wykorzystać pastę do zębów? Może podpowiecie?
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Niestandardowe zastosowanie pasty do zębów

Postautor: milena_w » 16 paź 2017, o 21:52

Uważam, że pasta, która przeznaczone jest do zębów, nie nadaje się do niczego innego. Jeśli już mowa o artykułach do higieny jamy ustnej, to gdzie się w nie zaopatrujesz? Ja, natknęłam się ostatnio na sklep internetowy https://superusmiech.pl/ i zauważyłam, że często są w nim promocje, przez co poważnie rozważam, czy nie zacząć się w nim w nie zaopatrywać.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Niestandardowe zastosowanie pasty do zębów

Postautor: LudwikB » 25 paź 2017, o 22:36

ja używam do czyszczenia srebra, sprawdza się :)
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Niestandardowe zastosowanie pasty do zębów

Postautor: Viper » 26 paź 2017, o 08:33

Niektórzy używają pasty do zębów na wypryski.
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: Niestandardowe zastosowanie pasty do zębów

Postautor: billar » 24 maja 2018, o 14:24

Cóż, ja pastą czyszczę trampki. Polecam ten sposób, bardzo skutecznie wybiela podeszwę :) Podobne rzeczy słyszałam jeśli chodzi o płyny tej marki https://www.listerine.pl/products. Otóż, dla niektórych jest to złoty środek na grzybicę. Używam tych płynów regularnie odkąd pamiętam i uważam że trzeba być hardcorem by używać tak silnych płynów w innych miejscach niż jama ustna.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]