Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

hasiowr

Posty

1

Rejestracja

24 kwie 2010, o 15:14

Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: hasiowr » 24 kwie 2010, o 15:15

Witam i zapraszam na spam, w dodatku nielegalny - edit admin Poświęć 3 min i zdecyduj czy warto. pozdrawiam ( nie trzeba czekać miesiąc na dochody )
no avatar
User

rrhoads

Posty

2

Rejestracja

7 maja 2010, o 12:34

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: rrhoads » 7 maja 2010, o 12:42

Witam,


ja mam nieco dłuższą drogę do zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy. Nie mówię, że ktoś za miesiąc dzięki temu zarobi 1000 czy 2000 zł... bo jest to nieprawda ale w przyszłości dzięki temu może zarobić 10, a może i więcej tyś zł.

Recepty na sukces prostej nie ma, ja polecam 1: Ciągłe SZKOLENIA ;)

Opracowałem swego czasu bardzo wszechstronny poradnik z zarządzania, prowadzenia ludzi za sobą, motywacji i wielu innych ważnych aspektów w życiu każdego z nas. Jeśli więc, któraś z podanych rzeczy jest dla was ważna to poświęćcie trochę czasu i zapoznajcie się z tym kursem (dostępnym na stronie Motywacja.tk)

Powodzenia i niech motywacja będzie z wami! :)
no avatar
User

jackx

Posty

3

Rejestracja

7 cze 2010, o 20:05

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: jackx » 8 cze 2010, o 19:31

Coś mi się wydaję, że nie ma skutecznej recepty/poradnika. Najwięcej zależy od nas samych i siły jaka w nas drzemie. Wszystko zależy tylko od tego czy naprawdę chcemy i odważymy się zrobić ten pierwszy mały krok.
no avatar
User

iwonka24l

Posty

2

Rejestracja

19 lip 2010, o 11:57

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: iwonka24l » 19 lip 2010, o 12:12

Sprawdzałem juz multum różnych e-biznesów, ale nic porządnego nie znalazłem. Zna ktoś jakiś dobry sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie?
no avatar
User

olapomir

Posty

1

Rejestracja

20 lip 2010, o 10:50

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: olapomir » 20 lip 2010, o 10:52

Ja się wkręciłam w www.sitetalk.com/stasieek i zarabiam na prowizjach. Na początku miałam mieszane uczucia, ale z czasem stało się to opłacalne. Polecam!
no avatar
User

YareckiBiz

Posty

2

Rejestracja

3 cze 2010, o 17:59

Lokalizacja

Opole

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: YareckiBiz » 26 wrz 2010, o 09:32

hasiowr pisze:Witam i zapraszam na Poświęć 3 min i zdecyduj czy warto. pozdrawiam ( nie trzeba czekać miesiąc na dochody )


Nie polecam nikomu...to jest zwykła piramida finansowa... http://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa ...płacisz pieniądze a nie ma produktu.To jest jawne nabijanie ludzi w butelkę.

Poza tym nie ma takiego czegoś jak "łatwa kasa". W każdym e-biznesie zanim zaczniesz zarabiać musisz najpierw włożyć sporo pracy.

Pozdrawiam:)
no avatar
User

anna.p.

Posty

5

Rejestracja

10 paź 2010, o 13:18

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: anna.p. » 10 paź 2010, o 13:26

Dziwne jak szukamy mozliwości zarabiania i wkopujemy sie w różne nie sprawdzone rzeczy.
To co piszesz na pewno ważna jest motywacja, chęć działania i założenie ,ze od razu nie zarobisz super zarobków.
Jest to możliwe przy systematycznej ,konsekwentnej pracy,bo zawsze jest praca!
Słyszeliście o wirtualnej hurtowni ,gdzie zarabiasz na tym ,ze kupujesz dla siebie,co chcesz ,ile chcesz , kiedy chcesz?
Wszystko jest skomputeryzowane.
Sposób opiera sie na bardzo prostej zasadzie ,ze każdy z nas jest konsumentem.
To e-biznes,działający na całym swiecie,w Polsce rozwija sie od kilku lat ze względu na rozwój internetu,
Chetnie porozmawiam z Tobą jesli chcesz poznac szczegóły,
pilsanna@op.pl
skape:anna.pilsniak1
pozdrawiam i życze sukcesów na polu poszukiwań
no avatar
User

Reichelt

Posty

4

Rejestracja

10 sty 2011, o 19:47

Nie taki prosty sposób, ale zapraszam :)

Postautor: Reichelt » 10 sty 2011, o 20:56

Wejdź na moją stronę a dowiesz się, jak możesz zbudować swój profesjonalny biznes na najwyższym poziomie. Będziesz wiedział jak zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu. Robimy to mądrze, skutecznie i szybko. Oprócz tego są linki do moich innych stron internetowych, gdzie możesz zapoznać się z moją osobą. Zapraszam!
http://www.pawelreichelt.pl/
no avatar
User

Getak.pl

Posty

4

Rejestracja

5 sty 2011, o 08:53

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: Getak.pl » 21 sty 2011, o 10:55

Nie istnieją niesamowicie proste i skuteczne sposoby na zarobienie poważnych pieniędzy, chyba że znajdziemy na ulicy walizkę pełną dolarów.
Każdy, kto ma własny biznes wie o tym doskonale.
Nie mogę zaproponować gotowej recepty na sukces, ale wiem na pewno, że warto się ogłaszać i zdobywać nowe zlecenia.
Gdybyście szukali specjalistów do swojej firmy lub jeżeli sami szukacie zlecenia w swojej branży to proponuję nowy serwis Getak.pl, w którym zamieszczone są ogłoszenia branżowe zarówno dla zleceniodawców i wykonawców.
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: Niesamowicie prosty i skuteczny sposób na kase !!!

Postautor: Andreo » 7 lut 2011, o 22:17

Te wszystkie rzekome proste i skuteczne, błyskawiczne sposoby na zarobienie dużej kasy to pic na wode jednym słowem ;) Owszem - to jest sposób na zarobek, ale dla tych cwaniaków, którzy za tego typu ofertami stoją i zwodzą naiwnych ludzi, którzy łudzą się, że faktycznie można zarobić bez wysiłku... A prawda jest taka, że w tym kraju (i nie tylko w tym) nie ma nic za darmo! Nie da się tak robić, żeby coś zrobić, się nie narobić i jeszcze na tym zarobić :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.143s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron