Nie stać mnie na księgową

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

pawel30

Posty

182

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: pawel30 » 3 cze 2014, o 16:40

Na dobrą sprawę jak prowadzić jednoosobowa działalność to wystarczy ci jakiś pogram do fakturowania. Jak wystawiasz niewiele faktur to możesz wykorzystać programy do fakturowania jak afaktury.pl oraz narzędzia do przygotowywania deklaracji podatkowych. To czy potrzebujesz biura rachunkowego zależy od skali twojej działalności.
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: Hrumix » 10 cze 2014, o 11:19

Odpowiedni program się przyda i może się samemu podszkolić w księgowości. Dużym też ułatwieniem jest generator dokumentów online - http://www.legalus.pl/. Jest darmowy i prosty w użyciu. Ja dokument na reklamację towaru zrobiłem w około 5 minut.
Awatar użytkownika
User

Renata

Posty

32

Rejestracja

17 mar 2014, o 12:33

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: Renata » 24 cze 2014, o 13:44

a może księgowa na 1/2 etatu?
Awatar użytkownika
User

experto

Posty

4

Rejestracja

8 maja 2014, o 20:18

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: experto » 26 cze 2014, o 12:24

Usługi księgowości to nie od razu takie miliony ;) zakładając działalność gospodarczą trzeba się liczyć z podstawami a do taki trzeba zaliczyć rozliczanie się. My również proponujemy rozglądnąć się wśród swoich znajomych, bądź skorzystać z całkiem przyjaznych programów do małej księgowości. Zadzwonić możesz również do Kancelarii Finansowo Księgowej z Katowic KFK EXPERT, tam z pewnością znajdziesz odpowiedź i poradę.
no avatar
User

mariusz33

Posty

6

Rejestracja

11 lip 2014, o 07:00

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: mariusz33 » 11 lip 2014, o 07:12

Moim zdaniem warto zainwestować w biuro rachunkowe, które zajmie się wszystkimi dokumentami. U mnie funkcjonuje http://pareto.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony, a przede wszystkim nie muszę zmagać się z tym sam.
no avatar
User

selena

Posty

6

Rejestracja

27 lip 2014, o 17:50

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: selena » 29 lip 2014, o 10:21

Może zainwestuj w internetowe biuro rachunkowe albo sam zajmij się księgowością? Czytałam wiele opinii na temat programów do księgowości i fakturowania na http://www.comperia.pl/forum i wydaje mi się, że nawet kompletny laik jest w stanie wszystko ogarnąć. Ja na razie korzystam z usług księgowej ale w najbliższym czasie planuję zmiany.
no avatar
User

matusia

Posty

18

Rejestracja

6 sie 2014, o 20:39

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: matusia » 6 sie 2014, o 20:43

W takim przypadku albo trzeba samemu pojąć zasady księgowości, albo zaopatrzyć się w dobry program.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: kasiazosia » 7 sie 2014, o 11:15

Myślę, że są 3 wyjścia: samodzielne prowadzenie księgowości z wsparciem jakiegoś programu. Dość ryzykowne, bo często coś się zmienia w polskim prawie i możemy tego nie wiedzieć. Drugie wyjście to zatrudnienie biura rachunkowego. Trzecie - poszukanie księgowej (na przykład emerytowanej), która będzie pracowała w domu.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: Manna » 16 wrz 2014, o 09:42

a biuro rachunkowe? ja korzystam z constans i na pewno wychodzi duzo taniej niz zatrudnianie kogos na etacie, zwlaszcza dla niewielkiej firmy.
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Edyta Iwanicka

Posty

9

Rejestracja

1 wrz 2014, o 08:16

Lokalizacja

Wrocław

Re: Nie stać mnie na księgową

Postautor: Edyta Iwanicka » 16 wrz 2014, o 13:27

Może warto zastanowić się nad biurem rachunkowym on-line? Zawsze to niższe ceny, niż biuro stacjonarne, a do tego masz zapewniony dostęp do swoich danych oraz rozliczeń podatkowych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]