Nie jestem w stanie zdecydowac

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

tymekalex91

Posty

11

Rejestracja

12 paź 2016, o 11:26

Nie jestem w stanie zdecydowac

Postautor: tymekalex91 » 20 paź 2016, o 07:10

Dzień dobry. Przymierzam się do remontu mojej kuchni, która ma już swoje lata. Zastanawiam się nad wyborem właściwych mebli kuchennych. Nie potrafię się zdecydować nad wyborem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chcę, aby nowa kuchnia miała nowoczesny wygląd ja na tym obrazku: Obrazek - zdjęcie ze strony: http://jfm-furniture.pl . Taki wygląd jest bardzo atrakcyjny, ale nie wiem czy dobrze będzie się komponował w mieszkaniu w bloku, który jest ze starej płyty. Z drugiej strony pomyślałem o pójściu w coś bardziej konwencjonalnego jak taki rodzaj mebli kuchennych:
Obrazek tej samej firmy co wyżej. Te rozwiązanie posiada elementy nowoczesne, natomiast jest utrzymane w konwencjonalnym charakterze. Jak sądzicie, które meble lepiej będą pasowały do mieszkania. Również istotnym aspektem jest ich utrzymanie w czystości. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze wypowiedzi.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Nie jestem w stanie zdecydowac

Postautor: oksana » 31 paź 2016, o 19:25

A zastanawiałaś się może jeszcze nad tym by w kuchni nie zamieścić tapety warszawa ? :) Może w ten sposób dopasujesz meble np do konkretnego wzoru, który sobie wybierzesz? :) Osobiście bardzo lubię fototapety, tym bardziej w kuchni!
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Nie jestem w stanie zdecydowac

Postautor: Thief » 10 lut 2017, o 11:26

Ja tapety do sypialni kupiłem w sklepie tapetuj i tam tez polecam się udać po tego typu produkty. Najlepsza oferta w sieci szczerze mówiąc. Do tego mają tam tapety od takich zwykłych po takie winylowe czy zmywalne. Moim zdaniem warto tam zajrzeć jak szuka się tapet.
no avatar
User

Sebastian1578

Posty

15

Rejestracja

26 sty 2015, o 07:10

Re: Nie jestem w stanie zdecydowac

Postautor: Sebastian1578 » 3 mar 2017, o 08:38

Jeżeli szukacie nowoczesnych kuchni oraz fajnych inspiracji to odwiedźcie serwis Max Kuchnie. Mają tam sporo ciekawych aranżacji. W dodatku są również przydatne porady. Jeżeli chodzi o tapetę w kuchni, to ja uważam, że jest to zły pomysł. Jest to takie pomieszczenie gdzie się paruje, a to może negatywnie oddziaływać na tapetę.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Nie jestem w stanie zdecydowac

Postautor: Johen » 7 maja 2021, o 07:26

W kuchni jedną z najważniejszych spraw są meble. Najlepiej postawić na meble na wymiar, a na stronie http://em-meblekuchenne.pl/ można znaleźć kontakt do świetnej firmy, która wszystkim się dla was zajmie.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Nie jestem w stanie zdecydowac

Postautor: Ailis » 24 maja 2021, o 21:00

Nie cierpię bałaganu. Urządzanie nowego mieszkania zaczęłam od zamówienia szafy. W grę wchodziły tylko szafy przesuwne na wymiar ponieważ moje pokoje są bardzo nieustawne. Wszystko miało się zmieścić, być poukładane, posortowane. Najpiękniejsze jest to, że udało mi się spełnić to marzenie dzięki firmie CDP, która spisała się doskonale.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 12 Queries | GZIP : Off ]