narzędzia internetowe

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

narzędzia internetowe

Postautor: kartonka » 19 mar 2015, o 14:01

z jakich narzędzi działających online korzystacie w swojej codziennej pracy?czy macie coś, co tak mocno upraszcza wam prace?
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: narzędzia internetowe

Postautor: Unima » 20 mar 2015, o 09:43

zestawienia i tabele bardzo fajnie można przygotowac w dockach, poza tym do przydziału zadań jest Trello a do zarządzania księgowością Finetto. to ostatnie testujemy od niedawna ale jak na razie odczucia pozytywne :) więc jeśli o ułątwienie pracy chodzi to się sprawdza
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: narzędzia internetowe

Postautor: beata22 » 23 mar 2015, o 17:20

Najwięcej do promocji swojej strony używam fb. Jeśli ktoś nie ma fb czy nie wie co i z czym się je i jak się wypromować to polecam usługi http://fbagent.pl/ Kompleksowa obsługa z doborem pakietu skrojonym na nasze potrzeby. Reklama w różnych mediach także google.
no avatar
User

marekowy

Posty

3

Rejestracja

24 mar 2015, o 09:20

Re: narzędzia internetowe

Postautor: marekowy » 24 mar 2015, o 09:37

Jasne Facebook, tylko korzystając z doświadczenia kolegi, który się tym zachłysnął i zaczął zapraszam na fanpage po 300 osób dziennie. Skończyło się to blokadą konta :)
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: narzędzia internetowe

Postautor: Wojtek J » 1 kwie 2015, o 08:00

Bardzo ważna jest reklama firmy w internecie- upraszcza potem wiele spraw- np więcej klientów. Więc warto się skupić na pozycjonowaniu strony własnego biznesu. Płacisz za efekt i widzisz jak pozycja rośnie. Mogę polecić http://seofabryka.pl/
SeoFabryka - Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych www Gdynia
seofabryka.pl
no avatar
User

bolek

Posty

2

Rejestracja

23 kwie 2015, o 19:41

Re: narzędzia internetowe

Postautor: bolek » 23 kwie 2015, o 20:09

Platforma dla sklepów http://eimag.pl/. Warto sprawdzić.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: narzędzia internetowe

Postautor: TadekNiejadek » 11 maja 2015, o 22:28

Do tej pory tylko panel z przedmiotami i e-księgowość. Mam to szczęście, że sklep mi się rozwija ale przestaję nadążać za synchronizacją zamówień ze stanem towaru, a wysyłka idzie na wariackich papierach. Poważnie zastanawiałem się nad zmianą platformy pod obsługę, bo wolę inwestować w to niż w opłacanie dodatkowego pracownika. Szperałem tu i tam aż wykopałem kilka które byłyby odpowiednie, po zweryfikowaniu zostało sellingo bo w sumie ma komplet usług w jednym abonamencie. Najbardziej mnie zastanowiła opcja reklamy bo jest integracja z SEO, porównywarki, newsletter i raportowanie skąd jakie zamówienie pochodzi. A jak sprawdzałem w grudniu tamtego roku to za same te usługi krzyczą sobie niektórzy wielokrotnie więcej niż tu są w cenie. Dodatkowo nie zastanawiałem się jeszcze nad rozszerzeniem działalności na allegro ale widzę, że jest tam opcja integracji. W sumie ofertę mają bardzo mocną więc się zdecyduje. Powstaje tylko pytanie cyz brać się dodatkowo wtedy za allegro czy to już przegrana sprawa?
Awatar użytkownika
User

Ares10

Posty

1

Rejestracja

11 maja 2015, o 16:22

Re: narzędzia internetowe

Postautor: Ares10 » 12 maja 2015, o 19:47

Super, dzięki za wszystkie rady :)
no avatar
User

ZOlza

Posty

12

Rejestracja

17 kwie 2015, o 09:36

Re: narzędzia internetowe

Postautor: ZOlza » 14 maja 2015, o 23:23

Ja często korzystam ze strony infor.pl - rzetelne informacje na temat księgowości, prawa jak i samego prowadzenie samego biznesu :)
Kurcewicz- najpiękniejsze i atrakcyjne cenowo albumy oraz renowacja starych książek.
no avatar
User

Semiremida

Posty

2

Rejestracja

10 maja 2015, o 17:24

Re: narzędzia internetowe

Postautor: Semiremida » 15 maja 2015, o 16:20

A co powiecie na to? http://www.spikon.pl/dla-firmy/ Czy ktoś korzysta np z centrali wirtualnej? Bo słyszałam same dobrze rzeczy o tym operatorze. Że wprowadza najnowsze technologie typu telefonia internetowa czy wspomniana centrala wirtualna. No i cennik jest naprawdę dobry jak na tak profesjonalne rzeczy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron