Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postautor: Konek » 21 sie 2019, o 21:25

Wczoraj padła mi automatyczna skrzynia w busie i chciałbym zapytać, czy ktoś z Was wie gdzie warto udać się na diagnozę i późniejsza naprawą? Ze względów finansowych nie jestem zwolennikiem wyboru autoryzowanego serwisu, bo może jest gdzieś serwis który również zaoferować mi dobrą cenę i do tego gwarancję? Z góry dziękuję za pomoc!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postautor: EmilCh » 23 sie 2019, o 14:07

Ja korzystałem z usług serwisu automatycznych skrzyń i to zaraz po zakupie auta z drugiej ręki musiałem naprawiać automat i chociaż tyle szczęścia, że trafiłem na Auto Józefów ponieważ podjęli się realizacji tego zlecenia (a w aso usłyszałem, że konieczna jest wymiana), także w dobrej cenie poradzili sobie z jej naprawą, a ja nie muszę się obawiać że coś znowu będzie nie tak ponieważ otrzymałem roczną gwarancję bez limitu kilometrów.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postautor: RafałSek » 27 sie 2019, o 12:02

I tutaj propozycja poprzednika jak najbardziej zasługuje na poparcie, ponieważ Auto Józefów w tej okolicy to jedna z najlepszych opcji jeśli chodzi o wykonanie dużej naprawy automatycznej skrzyni. Są w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań, a nie tak jak inni w okolicy od razu kazali mi wymienić skrzynię. Najwyraźniej dało się zrobić bo wyszło dużo taniej i już zrobione mam z nią ponad 35 tys. km.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postautor: MaciejK » 3 wrz 2019, o 08:58

Dobre wskazówki się tutaj znalazły! Mam nadzieję, że też będziecie zadowoleni i w końcu uda się ten problem z busem sprawnie zakończyć.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postautor: Konek » 19 wrz 2019, o 11:38

W takim razie bardzo dziękuję Wam za podpowiedzi i mam nadzieję, że będą w stanie zająć się rzetelnie moim autem i w końcu wróci do żywych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]