Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

mokasyn

Posty

4

Rejestracja

28 sie 2012, o 10:25

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: mokasyn » 1 paź 2012, o 08:31

To musiała być jakaś słabej jakości reklama. Nigdy dotąd nie spotkałem się z określeniem "cenę ustala klient", a księgowość nie jest mi obca. Ostatnio zmieniłem biuro rachunkowe na specjalistów z Chorzowa i mimo tego, że są mogą sobie pozwolić na to, by klientowi oferować wiele, to takiego czegoś w umowie nie znalazłem.
no avatar
User

Elise

Posty

4

Rejestracja

17 lip 2013, o 11:28

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: Elise » 1 sie 2013, o 08:42

Tania Rachunkowość pisze:Najtańsza księgowość. Pełna obsługa księgowo – kadrowa. Rozliczamy wszystkie firmy, bez względu na charakter działalności.
Kpir, księgi handlowe, ryczałt, zus, płace.
Osoby fizyczne, spółki, fundacje.
Pomagamy w zakładaniu firm, dojeżdżamy po dokumenty, reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami.
Posiadamy licencje MF i ubezpieczenie OC.
Cała księgowość wraz z zusem w jednej cenie. Bez limitu dokumentów i bez limitu pracowników. Tylko my proponujemy takie warunki.
Współpraca z nami to same korzyści:
- oszczędność czasu - zajmiemy się Twoją księgowością, masz więcej czasu dla siebie
- oszczędność pieniędzy - tak tanio tylko my prowadzimy księgowość
- bezpieczeństwo - w pełni odpowiadamy za to co robimy.
I najważniejsze, u nas klient decyduje ile chce płacić. Zadzwoń lub napisz i sam ustal cenę za którą poprowadzimy Twoją księgowość.
792266402
biuro@taniarachunkowosc.pl
http://www.taniarachunkowosc.pl


Najtańsza księgowość to własna księgowość, tak czy inaczej :) Wystarczy funkcjonalny program i bystry umysł :)
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: DC-CENTRUM » 2 sie 2013, o 09:52

Tani księgowy - to dobry księgowy.
Pojęcie "tani" w tym wypadku jest względne. To zależy co pod nim pojmuje dany przedsiębiorca. Z jednej strony może zwyczajnie ograniczyć maksymalnie wydatki na tego typu działania, samemu prowadząc księgowość, a co za tym idzie narażając się na wszelkie błędy mogące powstać z tego powodu, które będą generowały koszty. Z drugiej strony powierzyć prowadzenie księgowości doświadczonym osobom, które zaopiekują się jego dokumentami w profesjonalny sposób co wyeliminuje błędy zmniejszając straty, zwiększając jednocześnie koszty obsługi.
Pytanie co wybierze przedsiębiorca.
no avatar
User

RabbitOffice

Posty

4

Rejestracja

17 paź 2013, o 09:45

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: RabbitOffice » 17 paź 2013, o 13:02

Księgowość w Rabbit Office ma stałe stawki i jasne zasady. Płacisz zależnie od ilości faktur w danym miesiącu. Mailowa wysyłka faktur, oryginały raz w miesiącu, darmowe doradztwo! Więcej informacji na http://www.rabbitoffice.pl, wirtualnebiuro@rabbitoffice.pl, +48 600 807 045
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: Urban30 » 28 lis 2013, o 09:14

Zgadzam się z Kocicą - napisanie, oferty "Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient" jest super niejasne... ja jako klient też życzyłbym sobie księgowość za 1 zł :mrgreen:
I kto mi taką da? Nikt.

Wolę księgowość normalnie płatną, ale w formie online, ze wsparcie ksiegowych, coś jak Infakt oferuje dla przykładu.
A bonusem byłoby dla mnie to, że np taka firma odwali za mnie problem zakładania firmy - http://www.infakt.pl/wygodne_zakladanie_firmy, czy inne kwestie związane z papierologią.
Autentycznie, jasne i przejrzyste oferty to jest to, co tygryski lubią.
no avatar
User

anna80

Posty

32

Rejestracja

13 lip 2013, o 14:25

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: anna80 » 15 mar 2014, o 10:24

Jeśli chcesz to Ekspert świadczy przyzwoite usługi doradztwa podatkowego w Warszawie. Są konkurencyjni i sumienni w tym co robią.
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: speed_of_sound » 15 mar 2014, o 12:17

najtańsza księgowość to tak, którą się samemu robi, ale wiadomo, że może sobie na nią pozwolić tylko jednoosobowa działalność, bo przy większych to już jest sporo problemu.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: Grand » 12 maja 2014, o 10:03

speed_of_sound pisze:najtańsza księgowość to tak, którą się samemu robi, ale wiadomo, że może sobie na nią pozwolić tylko jednoosobowa działalność, bo przy większych to już jest sporo problemu.

Niekoniecznie, grunt to mieć łatwy i dobry program do księgowości, a można sobie poradzić nawet z rozliczaniem pracowników, czy księgowaniem większej ilości dokumentów.
Sprawdźcie https://wfirma.pl/
System, który pozwala na wystawianie faktur, które automatycznie księgują się w rejestry, moduł magazynowy, prowadzenie kadr dla pracowników, prowadzenie księgowości, moduł CRM itd. Można przetestować przez miesiąc za darmo.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Najtańsza księgowość – w cenie którą ustala klient

Postautor: Piaskowa » 27 lip 2015, o 16:36

Najtańsza nie oznacza najlepsza. Najważniejsze jest, by wybrać biuro, które prowadzi profesjonalne doradztwo. My korzystamy z biura w Częstochowie- http://wiatrowscy.com.pl/ Profesjonalne księgowe i pomoc w każdej sytuacji.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.129s | 14 Queries | GZIP : Off ]