Najlepsza reklama dla firmy

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

redkot

Posty

10

Rejestracja

10 lip 2014, o 17:01

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: redkot » 10 lip 2014, o 18:07

Prezentacja firmy jest rzeczywiście bardzo ważna, dlatego warto pomyśleć o dobrej reklamie zewnętrznej, logo itd. Ale przede wszystkim trzeba być dobrym w tym, co się robi! :)
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Gleniowa » 22 lip 2014, o 17:06

Masz racje, ale według mnie na chwilę obecna istotne jest też pozycjonowanie. Stron internetowych robi sie coraz więcej i jak sie przez to przebić żeby ludzie mogli do nas trafić? Tylko dzięki pozycjonowaniu. Ja czytałam ze firma Ditum :http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html skutecznie zajmuje się tego typu promocją firmy. Może w taki sposób spróbuj dotrzeć do klienta?
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Pres-ona » 24 lip 2014, o 11:20

Powiem Ci na moim przykładzie, skorzystałam z usług domu medialnego, którego strategia mediowa przygotowana na potrzeby mojej firmy okazała się strzałem w dychę :) Warto skorzystać z usług profesjonalistów, wtedy wiadomo, że coś się ruszy do przodu :)
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Grand » 25 lip 2014, o 09:29

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepsze jest wykorzystanie mediów społecznościowych do wypromowania firmy. Więcej na ten temat tutaj: http://poradnik.wfirma.pl/-marketing-w- ... cznosciowe
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: bizz » 30 lip 2014, o 08:31

Dobrą i sprawdzoną firma zajmującą się pozycjonowaniem jest http://szczytuje.pl/ . Szybkie i skuteczne pozycjonowanie w dobrej cenie. Sprawdźcie ofertę firmy.
no avatar
User

kwilczek

Posty

9

Rejestracja

26 cze 2014, o 11:03

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: kwilczek » 30 lip 2014, o 09:26

Obecnie katalogi i wizytówki firm w internecie nie zrobią Ci skutecznej reklamy, mało kto korzysta z katalogów, one są tworzone i utrzymywane pod pozycjonowanie, więc lepiej w to zainwestować + reklamy AdWords
no avatar
User

matusia

Posty

18

Rejestracja

6 sie 2014, o 20:39

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: matusia » 6 sie 2014, o 20:42

AdWords, mailing, portale społecznościowe.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: kolaa » 13 sie 2014, o 12:52

Skuteczną formą reklamy jest kampania linków sponsorowanych - sprawdź tutaj . Dzięki takiej formie reklamy bardzo szybko można podnieść pozycję swojej strony w wyszukiwarkach. Najważniejsze by reklama była wykonana profesjonalnie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: moris » 19 sie 2014, o 15:27

redkot pisze:Prezentacja firmy jest rzeczywiście bardzo ważna, dlatego warto pomyśleć o dobrej reklamie zewnętrznej, logo itd. Ale przede wszystkim trzeba być dobrym w tym, co się robi! :)

Masz rację, dlatego ja sam się tym nie zajmuję. Działania marketingowe w mojej firmie chcę zlecić tej agencji http://www.arcontact.pl/ Mają duże doświadczenie oraz drukarnię dzięki czemu mogą reprezentować firmę nie tylko w sieci ale i na zewnątrz. Myślałem o wydrukowaniu katalogów dla klientów oraz gadżetów reklamowych takich jak kubki, długopisy itd. Myślicie, że to jest skuteczne?
Awatar użytkownika
User

Oliwia.eM

Posty

23

Rejestracja

21 sie 2014, o 08:04

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Oliwia.eM » 21 sie 2014, o 08:35

@moris, ja myślę, że chodziło o bycie dobrym w tym, czym zajmuje się Twoja firma :P I ja się mogę przychylić do takiej opinii. Żadna reklama nam nie pomoże, jeśli będziemy oferować słabe produkty/usługi, a usatysfakcjonowany klient z pewnością podzieli się opinią ze znajomymi. Staram się też oferować jakieś specjalne przywileje dla stałych klientów - punkty, rabaty itp. Przy sklepach internetowych takie rzeczy bardzo dobrze się sprawdzają. Zaczęłam też stosować smsową formę mailingu. Ja trafiłam na stronę https://www.serwersms.pl/ i tu zostałam - jest tanio i prosto. Wystarczy wprowadzić swoją bazę kontaktów i można wysyłać wiadomości: o promocjach, nowościach, wysyłce paczki itd., a nawet firma może nam doradzić jak jeszcze wykorzystać ich usługi ;) Teraz akurat mają promocję na darmowy numer ShortCode umożliwiający zapisanie się na subskrypcję i też rozważam przetestowanie. Klientom taka forma powiadamiania się podoba, bo jest to coś innego, a i sms prędzej dociera niż mail - więc w moim przekonaniu sposób działa, bo zadowolony klient to najlepsza reklama ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron