Myjnia bezdotykowa

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

weider91

Posty

1

Rejestracja

12 lut 2018, o 10:05

Myjnia bezdotykowa

Postautor: weider91 » 12 lut 2018, o 10:16

Dzień dobry, chciałbym poradzić się Was odnośnie inwestycji w myjnie bezdotykowe 3-4 stanowiska. Działka gdzie chciałbym umiejscowić tą myjnię jest bezpośrednio przy drodze Wojewódzkiej, przez którą na dobę jezdzi około 4100 samochodów osobowych, powiedzmy 10 km od tej działki jest miasto ok. 20 tys ludzi i są tam 3 myjnie bezdotykowe + jedna tunelowa. Prowadzę działalność mobilną myjnię samochodową, pranie tapicerki samochodowej i nie tylko, więc z czasem lub od razu postawiłbym garaż z pełnym wyposażeniem do prania aut, później może jakieś polerowanie samochodów, typowy detaling. Pomysł narodził mi się w głowie, gdyż ok rok do tyłu ktoś postawił 3 stanowiskową myjnię w o wiele gorszym miejscu w mojej okolicy i za każdym razem gdy przejeżdzam to prawie zawsze samochody ludzie myją, a teraz nawet właściciel dokłada 4 stanowisko, widocznie jest popyt. Co o tym myślicie?
no avatar
User

ProfiCredit.pl

Posty

20

Rejestracja

13 lut 2018, o 11:34

Re: Myjnia bezdotykowa

Postautor: ProfiCredit.pl » 13 lut 2018, o 13:44

Jeżeli w pobliżu nie masz żadnej konkurencji to moim zdaniem jak najbardziej warto zaryzykować, szczególnie ze tego typu myjnie cieszą się naprawdę sporym powodzeniem. Dodatkowym atutem będzie full service w postaci detalingu aut.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Myjnia bezdotykowa

Postautor: tomekB » 28 lip 2021, o 11:47

a w Gdańsku gdzie taką znajdę?
no avatar
User

abccotton

Posty

1

Rejestracja

30 lip 2021, o 09:42

Re: Myjnia bezdotykowa

Postautor: abccotton » 30 lip 2021, o 09:44

Też zastanawiam się nad otwarciem myjni bezdotykowej, ale nie jestem pewien czy ona się utrzyma
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 12 Queries | GZIP : Off ]