Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

Evidence

Posty

31

Rejestracja

26 sie 2012, o 16:36

Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Postautor: Evidence » 26 sie 2012, o 16:51

Witam BiznesForumowiczów,
Gdzie mógłbym zorganizować szkolenie w przyjaznej atmosferze w najbliższej okolicy Warszawy (ze względu na wygórowane ceny w stolicy). Nie posiadam sprzętu, także sala musi być wyposażona. Liczba uczestników to około 45ciu. Dokładnie nie wiem jak długo będzie trwało, ale proszę uwzględniać obiekty z miejscami noclegowymi.
Pozdrawiam
Fata prementia longos efficiunt, celeres fata benigna dies
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Postautor: Jerzy Kowalski » 27 sie 2012, o 08:52

Jeśli o mnie chodzi to ja mógłbym zaproponować Tobie hotel Mistral w Markach. Bywałem na kilku szkoleniach w Warszawie i w okolicy, ale w mistralu to chyba najbardziej mi się podobało. Sale wygodne, klimatyzowane, bezprzewodowy internet. Obsługa miła i kulturalna. Obiekt zadbany, parking pojemny.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Postautor: blackspade » 28 sie 2012, o 09:43

Podpisuje się pod hotelem Mistral. Dobre miejsce na odbycie szkolenia/konferencji. Uczestniczyłem parę razy swojego czasu, obiekt dobrze zorganizowany
Awatar użytkownika
User

Evidence

Posty

31

Rejestracja

26 sie 2012, o 16:36

Re: Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Postautor: Evidence » 29 sie 2012, o 11:22

Z tego co widzę to hotel warty zainteresowania. Orientujecie się może czy personel zna język angielski? Jak wygląda kuchnia oraz okolica?
Fata prementia longos efficiunt, celeres fata benigna dies
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Postautor: Jerzy Kowalski » 31 sie 2012, o 09:42

Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie czy obsługa zna język angielski. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach powinien go znać każdy zwłaszcza personel hotelu. W dzienniki mówili, że przed euro pracodawcy zapewniają pracownikom dodatkowe lekcje angielskiego. Zawsze możesz podjechać i porozmawiać z nimi po angielsku. W kuchni duży wybór świeżych dań, okolica atrakcyjna (obiekt otoczony lasem oraz jeziorkami).
JK
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Możecie polecić salę szkoleniową pod Warszawą?

Postautor: kolaa » 28 paź 2013, o 19:26

Zajrzyj na http://www.accorhotels.com/pl/booking/hotels-list.shtml . Masz tu naprawdę dobre hotele z ofertą szkoleniową dla firm. Kwestia lokalizacji, która najlepiej ci odpowiada.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 14 Queries | GZIP : Off ]