MLM - klucz do sukcesu

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

angel9008

Posty

1

Rejestracja

11 lis 2009, o 15:09

MLM - klucz do sukcesu

Postautor: angel9008 » 11 lis 2009, o 15:10

Witam mam dwie propozycje biznesu. Jedna to fm group. Firma sprzedaje perfumy,kosmetyki kolorowe dla pań oraz chemie gospodarcza. Można tutaj zarabiać na marży oraz na umowach. Jesli podpiszemy z kims umowe i bedzie kupował to bedziemy miec z niego pieniażki oraz procenty. za 21% dostajemy mercedesa w leasingu na 4 lata! Firma nam oplaca ten leasing, a my zarabiamy jeszcze ok 2500zł. to jest minimum. Tutaj chodzi o to zeby zmienic sklep. nie kupowac w realu czy biedronce ale u siebie! Na stronie sa podane ceny katalogowe,ceny dystrybutroa sa znacznie nizsze
wiecej na stronie www.perfumy.fm
Jeśli ktoś bedzie chciał przystąpić do tego zapraszam ;) Przy rejestracji prosze jako sponsora podac dane: Monika Piotrowska i nr dystrybutora : 351950

Drugi biznes to SIGMA PRO 7. Są to porady lekarskie, ambulatoryjne dziala na tej samej zasadzie.Twój wkład miesięczny to tylko 40zł,ale po 1 miesiącu zwraca się i zostaje minimum 320zł dla Ciebie! Mało tego nie musisz czekać w kolejkach do lekarzy bo sigma pro 7 daje CI mozliwosc wizyty do 72 h.Chcesz wiedziec więcej? Zapraszam na stronę www.sigmapro7.com Przy rejestracji proszę podać ID BHI30260977 i dane Monika Piotrowska. Zapraszam do współpracy i do lepszego \"jutra\" ;)
no avatar
User

azielazny

Posty

3

Rejestracja

29 lis 2009, o 10:35

Re: MLM - klucz do sukcesu

Postautor: azielazny » 29 lis 2009, o 13:51

Świetnie kolejna propozycja współpracy na forum. Przepraszam za ton, ale mam inny pogląd na werbowanie do mlmu.

Wiadomo, że trzeba rozbudowywać strukturę, ale nie w taki sposób.

Najlepszym sposobem na rozwój struktury jest dbanie o nią, motywowanie grupy, a gdy szukamy osób na zewnątrz, to nie przez sprzedaż, tylko przez rady.

Według mnie oferta wciągnięcia w sieć poprzez sprzedaż jest tym, co robią wszyscy. Nie wyróżniamy się z tłumu. Dlaczego miałbym wstąpić do tego mlmu u ciebie. Mogę to zrobić u każdego.

Jeśli pokażemy, że my naprawdę będziemy pomagać nowym osobom, to mamy większe szanse na sukces.

Taka oferta, jak tutaj mówi bardzo mało. Przydałby się odnośnik na stronę autorki oraz info, jak zacząć. Według mnie blog jest dobrym rozwiązaniem.

Takich kilka luźnyxh uwag. Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam,
Arkadiusz Zielazny

Czy dbasz o własny wizerunek?
Czy Twój biznes jest dochodowy?
Wejdź na bloga
http://blog.labenete.pl

Wiedza dotycząca kreowania wizerunku
i... biznesu za darmo
http://zaistniecwsieci.labenete.pl
no avatar
User

bioevo

Posty

23

Rejestracja

7 gru 2009, o 20:34

Re: MLM - klucz do sukcesu

Postautor: bioevo » 12 gru 2009, o 19:56

czytałem kiedyś o multi level marketingu, trzeba przyznać że jest to bardzo ciekawa konstrukcja finansowa, kiedyś może spróbuje w niej sił
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: MLM - klucz do sukcesu

Postautor: Biznesforum » 13 gru 2009, o 13:17

Mi MLM kojarzy się tylko ze spamem dzieciaków typu wpłać 5pln, podaj dalej i zarabiaj 15k albo avonem, zepterem i tajemniczymi spotkaniami, opowiadaniem o złotych górach w latach '90 :D

Reasumując nie mam dobrych skojarzeń i nie interesuje mnie ten temat ;)
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: MLM - klucz do sukcesu

Postautor: Dawid Kowalski » 18 sty 2010, o 06:14

Biznesforum pisze:Mi MLM kojarzy się tylko ze spamem dzieciaków typu wpłać 5pln, podaj dalej i zarabiaj 15k albo avonem, zepterem i tajemniczymi spotkaniami, opowiadaniem o złotych górach w latach '90 :D


MLM jest jedną z form biznesu - napewno są jakieś dobre firmy z przemyślanymi materiałami/prowizjami i metodami działania, natomiast wystarczy jeden spamujący idiota a takich jest cała masa, który umieści trochę ogłoszeń, zrozumie "dochód pasywny" jako "totalnie nic nie musisz robić i masz kase na koncie" i psuje opinie.
no avatar
User

mojezywienie

Posty

4

Rejestracja

26 sty 2010, o 14:17

Re: MLM - klucz do sukcesu

Postautor: mojezywienie » 26 sty 2010, o 14:26

najlepsza firma w marketingu wielopoziomowym jest firma HERBALIFE która oferuje klientom sprawdzone najlepsze produkty do kontroli wagi, branża wellness jest najlepiej rozwijającą się branża ,a praca poprzez pomaganie ludziom jest wspaniała to bardzo przyszłościowy biznes (nie wymaga inwestycji, doświadczenie, uczą cie krok po kroku masz 30 metod pracy takze internet i wiele wiele innych zalet ...) tutaj nie musisz tylko rozwijając organizacje najpierw budujesz baze klientów z nimi pracujesz nastepnie uczysz swoich dystyrbutorów na robienie tego samego krok po krok kazdego sie wprowadza w biznes tak samo jak z klientem jest się w stałym kontakcie gdy ten stosuje produkty (naturalne suplementy diety)


zapraszam na szkolenia online oraz więcej informacji o firmie i o biznesie na :
www.centrum-dystrybucji.com

pozdrawiam
Rafał Rynkowski
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]