Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
Awatar użytkownika
User

Hotel-Witek

Posty

2

Rejestracja

22 lis 2012, o 14:21

Lokalizacja

Kraków

Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Hotel-Witek » 22 lis 2012, o 14:36

Jeśli poszukują Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie eventu firmowego (konferencja, szkolenia, rekrutacja, bal, wigilia firmowa, sylwester etc.) w okolicach Krakowa to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Witek w Krakowie.
W Centrum znajduje się 12 wyposażonych sal, które zapewniają całkowity komfort dla dowolnego meetingu biznesowego. Ponadto 350 monitorowanych bezpłatnych miejsc parkingowych, bezpłatne WiFi na terenie całego centrum, świetny dojazd do lotniska oraz centrum Krakowa.
Zapewniamy Państwu pełną obsługę w zakresie organizacji wydarzenia.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
Centrum Hotelowo - Konferencyjne Witek w Krakowie
http://www.hotelwitek.pl
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Biznesforum » 6 sty 2013, o 16:40

Byłem w sierpniu zeszłego roku w tym hotelu, mogę tylko polecić, eleganckie, przestronne pokoje, sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie w restauracji, jedyny minus to położenie - obrzeża Krakowa :)
Awatar użytkownika
User

Hotel-Witek

Posty

2

Rejestracja

22 lis 2012, o 14:21

Lokalizacja

Kraków

Re: miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Hotel-Witek » 7 sty 2013, o 11:16

Biznesforum pisze:Byłem w sierpniu zeszłego roku w tym hotelu, mogę tylko polecić, eleganckie, przestronne pokoje, sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie w restauracji, jedyny minus to położenie - obrzeża Krakowa :)


Bardzo dziękujemy. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze :)
A położenie jest zawsze kwestią względną, dla jednego może to być minus dla kogoś innego plus :)

Serdecznie zapraszamy!
Centrum Hotelowo - Konferencyjne Witek w Krakowie
http://www.hotelwitek.pl
no avatar
User

JerryMilej

Posty

11

Rejestracja

1 lis 2012, o 12:48

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: JerryMilej » 14 mar 2013, o 15:34

to prawda. witek jest bardzo dobrym miejscem na konferencje. W ogóle w krakowie turystyka biznesowa jak to się gdzieniegdzie nazywa (a moim zdaniem słusznie) rozwija się pełną parą. Pod Park INN stawiają tego klocka na konferencje, prawie wszystkie szanujące się hotele mają sale na konferencje. Moim zdaniem całkiem dobry kurs obiera kraków. Wszack Japończycy i pijani angole kiedyś się pewnie skończą:)
Coloradical!
no avatar
User

Cezaryy

Posty

1

Rejestracja

15 mar 2013, o 10:40

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: Cezaryy » 15 mar 2013, o 10:49

Polecam Holidaya w Krakowie. http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/ ... 16,35.html . Mają chyba 7 sal konferencyjnych, dla grup o różnej wielkości i świetny catering. Miałem okazje tez byś w filii w Józefowie pod Warszawą, trzymają poziom.
no avatar
User

maks

Posty

11

Rejestracja

28 mar 2013, o 22:14

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: maks » 28 mar 2013, o 22:19

Osobiście mogę polecić http://www.konferencje.pl Znajduje się tutaj chyba największa baza miejsc na konferencje i szkolenia. Warto tam zajrzeć :)
no avatar
User

c_est_la_vie

Posty

19

Rejestracja

12 sty 2010, o 15:14

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: c_est_la_vie » 19 lis 2013, o 12:18

dużo zależy od tego, jakie to ma być spotkanie, czy w większym czy mniejszym gronie. A ja ostatnio odkryłam, że świetnym miejscem na spotkanie biznesowe, czy na konferencję jest Hotel Niebieski na Salwatorze, elegancki, spokojna okolica i bardzo dobre jedzenie.
no avatar
User

marisa

Posty

13

Rejestracja

7 sty 2010, o 15:22

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: marisa » 30 sty 2014, o 17:05

no tak jak spotkanie biznesowe, czy konferencja to na miejsce musi być odpowiednie, ale jeśli o mnie chodzi o moje zdanie to myślę, że ten hotel http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/kontakt.html też spełni wszystkie oczekiwania.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: oksana » 12 cze 2014, o 14:33

Polecam sprawdzić hotele w serwisie rezerwacji internetowej Accor Hotels ponieważ ja zawsze tam szukam czegoś dobrego i wolnego w terminie , który mi odpowiada
no avatar
User

kwilczek

Posty

9

Rejestracja

26 cze 2014, o 11:03

Re: Miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie

Postautor: kwilczek » 26 cze 2014, o 11:22

A czy znacie jakieś miejsca dla większych grup osób? Potrzebowałbym salę konferencyjną na około 120 osób w celu przeprowadzenia dużego spotkania szkoleniowego. W miarę możliwości blisko centrum, ale jakieś dalsze lokalizacje też wchodzą w grę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.186s | 12 Queries | GZIP : Off ]