meble ogrodowe - cala Polska

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

serenity85

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 09:11

meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: serenity85 » 19 paź 2012, o 17:58

Wszystkim posiadajacym i kochajacym swoj ogrod chcialabym polecic sklep internetowy z meblami i akcesoriami do ogrodu: http://www.mebleogrodowe.s-bud.pl - sklep ma w ofercie wszystko o czym mozna zamarzyc - pergole, altany, donice, domki na narzedzia, budy i wiele innych. Praktycznie cale wyposazenie mojego ogrodu pochodzi z tego sklepu - jak zaczelam zamawiac i okazalo sie, ze jakosc mebli jest bardzo wysoka - ciagle mnie kusi, zeby do nich wracac!
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: Kocica » 10 lis 2012, o 10:56

Ja tam mojego ogrodu nie kocham bo to zdecydowanie za wielkie słowo, ale dbam o niego to fakt i sporo kupuję:)
Zwykle w ogrodosferze (ostatnio np http://ogrodosfera.pl/pilarki-lancuchowe do wygodniejszego podcinania iglaków), ale lubię połazić po róznych sklepach, porównać oferty, ceny i na koniec wybieram tam gdzie mi najlepiej pasuje.
Bez sentymentów wielkich:)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, o 16:36 przez Kocica, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

maryśka

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 16:02

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: maryśka » 10 lis 2012, o 17:53

Jeżeli chcesz mieć ładnie koło domu to musisz o wszystko zadbać. Drzewka i krzewy to nie wszystko. Ważna jest cała architektura która się na ogród składa.
produkcja etykiet - Wykorzystując narzędzie do kopiowania płyt cd możemy w prosty sposób uchronić się przed utratą danych.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: Urban30 » 3 lut 2013, o 10:25

No dokładnie.
Domki ogrodowe, altanki, meble ogrodowe - to wszystko razem tworzy fajną, ogrodową całość.
A jak się ma ogród pod domem jednorodzinnym, to jeszcze trzeba przemyśleć i instalacje - wodę do podlewania żeby pociągnąć, jakies oczyszczalnie tunelowe jak dajmy na to nie ma w okolicy kanalizacji itd itd.
W ogóle ogród to full roboty z kazdej strony.
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:05

Ja mam bardzo zapuszczony ogród, w tym roku planuje go trochę odświeżyć. Mam zamiar zburzyć starą altanę i w jej miejsce postawić tylko domek na narzędzia i meble ogrodowe. Te drugie staram się wyszukiwać okazyjne w internecie, w końcu będą one używane jedynie kilkanaście razy w wakacje i tyle.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: mareczek » 30 mar 2013, o 09:48

Ja najczęściej meble ogrodowe kupuję w Castoramie. Przy okazji jeśli by ktoś potrzebował projekty hal i konstrukcji stalowych pod obiekty przemysłowe i handlowe to polecam firmę Zarzycki http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/
no avatar
User

gasiorek

Posty

14

Rejestracja

12 mar 2013, o 22:02

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: gasiorek » 26 cze 2013, o 11:31

W ogrodzie, przy domu, na wjeździe do garażu, wszędzie gdzie zimą może być niebezpiecznie ślisko warto pomyśleć o zainstalowaniu maty grzewczej.

Obrazek
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: apogeum » 2 sie 2013, o 10:37

Kupiłem ostatnio dużo mebli ogrodowych do mojego małego pensjonatu, zakupy tak mnie wciągnęły że wszystko nie zmieściło się do mojego auta, z pomocą ruszyła bagażówka Gdynia;) Muszę powiedzieć że zostałem mile zaskoczony, szybki i sprawny transport.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: smyk » 30 sty 2014, o 12:11

Ja ostatnim czasem kupowałem meble do ogrodu - zależało mi przede wszystkim na wysokiej jakości tak więc zamówiłem sobie stół i krzesła w sklepie ICASA . Można tam znaleźć oryginalne włoskie meble do ogrodu. Ze swoich jestem bardzo zadowolony, myślę, że powinny posłużyć mi przez wiele lat.
Jeśli sami chcecie zakupić sobie taki stolik ogrodowy polecam wejść na tę stronę.
Mój model jest na zdjęciu poniżej:
Obrazek
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: meble ogrodowe - cala Polska

Postautor: animka87 » 31 sty 2014, o 15:35

o kurcze śliczny ten zestaw rzeczywiście czy na tym sklepie icasa.pl mają jakieś tańsze zestawy ? ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.137s | 12 Queries | GZIP : Off ]