Lubisz zakupy online?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: Antoni34 » 26 kwie 2018, o 21:35

Lubie kupować online, ostatnio kupiłem sobie na przykład obuwie sportowe
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: Kemp » 16 cze 2018, o 08:32

Mnie taka forma robienia zakupów odpowiada zdecydowanie bardziej, niż bieganie po sklepach. Kupuję wtedy, kiedy mam na to czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Ostatnio kupowałem przez internet tynk ozdobny ze strony https://sklep.luxmal.pl/tynk-ozdobny-do-wzorow . Ja już niemal wszystko kupuje w internecie.
no avatar
User

izka98

Posty

28

Rejestracja

27 maja 2018, o 16:42

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: izka98 » 17 cze 2018, o 13:34

Pewnie! Ja uwielbiam robić zakupy przez internet bo strasznie nie lubię w sklepach przeciskać się między ludźmi. Lubię być też oryginalna więc ubrania też kupuję na stronach internetowych i mam pewność że nie minę się z inną kobietą na mieście w takiej samej bluzce :lol: :lol: . Przy następnych zakupach mam zamiar zamówić kuriera tu https://www.sendit.pl/centrum-informacj ... urierskich bo znalazłam dużo ofert w bardzo dobrych cenach :D
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: oli32 » 18 cze 2018, o 08:20

Uwielbiam kupować kosmetyki do makijażu w sieci. W internecie można je znaleźć nawet o połowę taniej - te same, markowe, z gwarancją producenta. Nawet z wysyłką płacę dużo mniej. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na kupno większej ilości kremów czy podkładów, a również innych rzeczy. Same poczytajcie co można kupić w drogeriach online http://instabutik.pl/asortyment-w-drogerii-online
no avatar
User

Hydrografika.biz.pl

Posty

13

Rejestracja

19 cze 2018, o 10:55

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: Hydrografika.biz.pl » 19 cze 2018, o 11:25

Ja podobnie jak Przedmówcy, również bardzo lubię zakupy w sklepach internetowych pod warunkiem iż dany sklep jest godny zaufania i sprawdzony tak aby potem uniknąć rozczarowania. Zerknijcie do nas,zajmujemy się hydrografiką- drukiem wodnym.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: lerbenz » 30 cze 2018, o 15:57

Kiedyś znacznie częściej kupowałam ubrania w internecie, teraz odkąd chodzę do https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/ zauważyłam, że znacznie lepsze okazje są w second handach i to właśnie tam się ubieram.
no avatar
User

grabix

Posty

5

Rejestracja

23 cze 2018, o 17:26

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: grabix » 6 lip 2018, o 10:00

Hejka tego forum. Chciałbym kupić sobie jakieś ciuchy, ale w Internecie jest tyle przeróżnego typu ofert, iż z trudem jest zdecydować się na jakiś sklep online. Frapuję się właśnie, czy dalibyście radę mi doradzić jakiś przetestowany sklep online z ubraniami. Frapuję się właśnie czy warto inwestować w płaszcze damskie sklep internetowy.
no avatar
User

Woro

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 10:39

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: Woro » 8 lip 2018, o 20:10

Osobiście nie przepadam za zakupami online. Wolę bezpośrednio obejrzeć produkt przed zakupem.
Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.
no avatar
User

czika123

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 17:38

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: czika123 » 10 lip 2018, o 08:02

Uwielbiam zakupy online, bo można zaoszczędzić dużo czasu. To jest największy atut takich zakupów.
Człowiek jest umysłem obdarzonym ciałem, nie zaś ciałem obdarzonym umysłem.
no avatar
User

Firma-w-niemczech_pl

Posty

8

Rejestracja

10 lip 2018, o 18:55

Re: Lubisz zakupy online?

Postautor: Firma-w-niemczech_pl » 10 lip 2018, o 19:01

Pytanie czy jest ktoś kto nie lubi takich zakupów? Bo akurat ja jestem ich wielkim zwolennikiem, często zamawiam w sklepach online i jeszcze się nie zawiodłem, polecam wszystkim z racji samej wygody.
Firma-w-Niemczech
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron